Dziś a dokładnie 3 godziny temu zakończyła się moja pierwsza ( i na pewno nie ostatnia) wizyta w salonie Nova w Gdyni. Moja fryzura jest o niebo lepsza niż śmiałam marzyć. Piękne cięcie i kolor. Dziękuję za bardzo miłą atmosferę i rzetelne podejście do sprawy;)
Gorąco Polecam Polecam Polecam !!! :)
i Pozdrawiam:)