Widok
Jestem PrzeSczęśliwa!
Dziś a dokładnie 3 godziny temu zakończyła się moja pierwsza ( i na pewno nie ostatnia) wizyta w salonie Nova w Gdyni. Moja fryzura jest o niebo lepsza niż śmiałam marzyć. Piękne cięcie i kolor. Dziękuję za bardzo miłą atmosferę i rzetelne podejście do sprawy;)
Gorąco Polecam Polecam Polecam !!! :)
i Pozdrawiam:)
Gorąco Polecam Polecam Polecam !!! :)
i Pozdrawiam:)
Moja ocena
Nova
kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 6
jakość usług: 6
kreatywność: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: -
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6