Widok

Jestem uczciwy jak Kaczyński.

Dziś byłem rano u fryzjera.
Na koniec fryzjer mówi : „Należy się 50 zł”
Ja mu na to : „Nie zapłacę, ale może Pan skierować sprawę na drogę sądową i na pewno w sądzie powiem, ze się strzygłem”.

Ludzie zgromadzeni zaczęli bić brawo i mówili że tak uczciwej osoby jak ja jeszcze nigdy nie widzieli.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Rzecznik prasowy Partii Bolszewickiej w Polsce, pani Beata Mazurek :
„Jeszcze jedną rzecz chciałam państwu powiedzieć. Że zarówno Prawo i Sprawiedliwość, jak i Jarosław Kaczyński od lat walczy z uczciwością w życiu publicznym i z korupcją. Tutaj absolutnie nic się nie zmieniło.”

Faktycznie, pan kaczyński niezwykle skutecznie walczy z uczciwością.
Swoją niezłomną postawą stanowi wzór walki z uczciwością dla swoich towarzyszy z post-PZPR, którzy stworzyli w Polsce układ mafijno-kolesiowski.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

50 zl ? !
to musialyby byc dredy:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

na pewno tak było?
Ja tam byłem i widziałem jak się fryzjer żachnął i powiedział coś w stylu, żeś jest żałosnym politykierem i o POwcach co wszędzie próbują wałki robić, nawet u fryzjera.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

a brawa to ludzie bili fryzjerowi jak cię spłaszczył.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

moze nawet zmotoryzowane dredy byly?
grzebien biegal
i golarka sie nachapała źywca

brakuje chlopu na pielegnacje
moze zrzutke zrobimy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Art. 34. Ustawy z dnia 9 maja 1996 r. o wykonywaniu mandatu posła i senatora :
1. Posłowie i senatorowie nie mogą prowadzić działalności gospodarczej na własny rachunek lub wspólnie z innymi osobami z wykorzystaniem mienia państwowego lub komunalnego, a także zarządzać taką działalnością lub być przedstawicielem czy pełnomocnikiem w prowadzeniu takiej działalności.

A zatem :
W czyim imieniu spotkał się pan kaczyński z austriackim architektem, wierzycielem spółki Srebrna, z którą to spółką kaczyński jest powiązany siecią powiązań rodzinno-kolesiowskich ?

Czy na spotkaniu pan kaczynski reprezentował powiązany personalnie z Partią podmiot gospodarczy planujący budowę przedsięwzięcia majacego finansować działalność partyjną ?

Rozjazd pisowskiej rzeczywistości z głoszoną oficjalnie przez Partię retoryką jako żywo przypomina świat stworzony przez świnki w Folwarku Zwierzęcym.
Oficjalnie nazywamy się „Prawo i Sprawiedliwość”, podczas gdy w rzeczywistości z tej nazwy zostało same „i”.

Polacy pokażą jesienią PiS-owi właściwe miejsce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jaroslaw Kaczyński : „Jeśli nie wygramy wyborów, to nie zbudujemy wieżowca w Warszawie”.

Jak to było ?
„Do polityki nie idzie się dla pieniędzy”

Oooooooojczyyyyyyyznę Doooooojną......
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

a z kim to się spotykał na cmentarzu nijaki Chlebowski?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

i po co?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy CBA i ABW zajmą się sprawą spółki Srebrna i nietransparentnymi pełnomocnictwami biznesowymi posła kaczyńskiego ?

Przypomnijmy, ze obecny szef CBA Ernest Bejda oraz szef ABW Piotr Pogonowski byli pełnomocnikami spółki Srebrna w 2014, wiec raczej nie można mieć złudzeń.
Tak wyglada „układ”
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Propaganda Reżimu wczoraj przekonywała, że Kaczyński jest uczciwy bo „chciał zapłacić”.
Elektorat to łyknie, natomiast człowiek wyposażony w umysł zapyta „z jakich pieniędzy chciał zapłacić ?”

Z prywatnych Kaczyński nie zapłaci, bo ich nie ma, wystarczy spojrzeć w oświadczenie majątkowe.
Z pieniedzy spółki Srebrna nie mógł zapłacić, bo jako poseł nie może mieć do tego pełnomocnictw.

Najwyraźniej mamy do czynienia z granatem w chlewiku.
Stad ten popłoch w PiS
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

SKy, Większy pożytek byłby z Ciebie gdybyś śmieci zbierał.
Z tego Tego jątrzenia nie ma nic dobrego
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Prawda w oczy jest niczym drzazga w tyłku dla wyznawców Kaczyzmu. Nie do obrony jest mit czysych rąk i intencji Kaczystow, stąd ujadanie i żałosne reakcje ich obrońców. 30% i tak pozostanie nie wzruszone. Czesc bedzie doic do końca (ta pragmatyczna) lub pozostanie do jego i ich końca (ta ideologiczna).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Stefana Niesiołowskiego mają,
Jak żyć?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

zbiera..tylko z jednej strony drogi
po drugiej hałdy rosną
nie widza mu sie jako śmieci
ino maślaki i Rude..te róźne.rydze kanie
on je ochrania
ale ta jedna strona starcza widac na pensje
od M.A.U. Śmieci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

miejska
agencja
utrzymywania
......
nieporzadku publicznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znowu belkot, ktory jedynie dla autora (ki) może cos znaczyć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

To prawda.
Nutria.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odkodowany(a) pisze, że widzisz pyłek w oku bliźniego a nie widzisz belki w swoim!
Klasyka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję za interesującą interpretację. Mniejsza z tym pyłkiem i belką. Zaczynacie wchodzić w symetryzm, a to już krok o destrukcji waszych fundamentów ideologicznych PIS : uczciwości, praworządności. Każdy miesiąc sprawowania władzy przez PIS obnaża prawdziwe oblicze ludzi stojących za tą fasadą. Można już chyba powiedzieć : Wasz Król jest nagi ? Według mnie tak było od początku PC i PIS. Kto znał prawdziwe oblicza braci Kaczyńskich, ten nie miał złudzeń. Ja ich nigdy nie miałem. Nigdy tez nie miałem złudzeń że każda władza deprawuje, że każdy człowiek ma swoje wady i prawo do błądzenia. Czy Wy Pisiarze też to dostarzegliscie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kobiety mające 4 dzieci nie mające świadczeń dostana emeryturę...
Emerytura matczyna stała się faktem w ramach programu Mama 4 Plus. W Sejmie przegłosowano ustawę o rodzicielskim świadczeniu uzupełniającym. Ile dostaną matki z czwórką dzieci? I czy tylko matki? 1 100 zł - tyle mają dostać kobiety, wychowujące minimum 4 dzieci. Matczyne emerytury Mama 4 Plus mają objąć ponad 80 tysięcy osób. Przysługiwać będą matkom, które urodziły i wychowały co najmniej czwórkę dzieci i skończyły 60 lat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie symetryzm
a synchronizm

interpretacja mile zaskoczyla mnie
malo tego moj synergiczny brat
podwyzszyl poprzeczke znaczenia
szkoda tylko ze synergia nie wywoluje refleksji u antagonistow
i jeszcze co
cos nasza prace zakloca
bo pomimo sprzecznosci
powinnismy w tej 1 machinie wspoldzialac
i co ponad to

to nie zewnetrznie problem istnieje
a indywidualnie

ocena czy obmowa
czlowieka czy dzialania
?
i z jakim nastawieniem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

chec wygwizdania przewyzsza zdrowy rozsadek
umyka przy tym istotna rzecz
wieeeeeeelokrotnie powtarzana

wiekszosc braw nie bije non stop
ani nawet na spektakl nie chodzi
nie widzi w aktorze boźyszcza

to nie ma znaczenia
karawana jedzie na oślep
i ślepakami strzela

dalsza refleksja to-
jesli zasada co siejesz to zbierzesz dziala

czymze beda :ziarno epitetow,poplon wyzwisk,zasiew drwin,sadzonki nienawisci i pogardy
do tego wzmocnione nawozem złozeczenia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

złoźyczenia
złorzeczenia.hmm

zyczenia komuś źle w ogromnej złości:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

naprawde przepraszam

kaźda władza deprawuje
człowieka ktory nie jest ugruntowany w prawosci

nie nalezy mylic nieprawosci
z nieumiejetnoscia
blednymi decyzjami itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewno wypada się z tobą zgodzić. Ale sądzę, że będzie to miejsce na sejmowych ławach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Portal Gazeta.pl przeprosił prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego za to, że 29 stycznia 2019 r. w jednym z artykułów napisał przez “pomyłkę”, że Kaczyński jest podejrzany o popełnienie przestępstwa. Oświadczenie zostało zamieszczone na portalu Gazeta.pl.

Na stronach internetowych portalu Gazeta.pl zostało zamieszczone oświadczenie pod tytułem – Portal Gazeta.pl przeprasza Jarosława Kaczyńskiego za błąd w artykule, “w związku z nieprawdziwą informacją zamieszczoną w jednym z artykułów na stronie portalu”.

“Portal Gazeta.pl przeprasza pana Jarosława Kaczyńskiego za to, że w dniu 29 stycznia 2019 r. w jednym z artykułów napisaliśmy przez pomyłkę, że Jarosław Kaczyński jest podejrzany o popełnienie przestępstwa” – napisano w oświadczeniu opublikowanym w nocy z piątku na sobotę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prawidłowo powinno być : „najprawdopodobniej będzie podejrzany o popełnienie przestępstwa”.
Bolszewicki przywódca może jednak uniknąć obecnie podejrzenia popełnienia przestępstwa ze względu na likwidacje przez Partie Bolszewicką struktur państwa demokratycznego w Polsce i stworzenie państwa o strukturze mafijno-kolesiowskiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Teraz dopiero widać jak reżimowe media są sterowane. Wszystkie rozpływają się nad tym, jaki to bolszewicki przywódca jest uczciwy.
Jest dokładnie odwrotnie.

Wg mnie, jeżeli Jaroslaw Kaczyński zlecił architektowi pracę w sposób pośredni czy bezpośredni i nie chce za nią zapłacić to jest zwykłym oszustem.
Zdaje się, że niedługo będzie Jarosławem K.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

chyba z ciebie nie jest dobry człowiek?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

~k42z100 : czy wpłaciłeś już datek na ECS, tak jak to czynią wszyscy dobrzy ludzie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

>chyba z ciebie nie jest dobry człowiek?

Nie wiem. Nie mnie to osądzać. A po czym to wnosisz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nic dobrego z Twoich wypowiedzi nie wynika,
Ty stale walczysz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

im więcej wpłaci tym lepszy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, stale walczę. Nawet gdy wszyscy stracą nadzieje, ja będę walczył.

Tak już mam.
Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

jesli sie czegos tak uczepiłes pazurami to wolny na pewno nie jestes
walczysz dla jekiejs grupy ludzi
a kiedy ci sie powinie noga to nikt z nich za toba nie obejrzy sie
nikt ci renty walczacego nie da..nikt ci nie podziekuje
a jeszcze gorzej bedzie jak zobaczysz ze oni nie sa warci tej walki

nie o narod
historie wolnosc
niepodległosc madrosc
kraju i narodu i przyszłosc walczysz
a dla elity
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

jakiej elity ?! to zbieranina osób pokroju Niesiołowskiego, Gronkiewicz, Kopacz, Tuska za kilka srebrników ojca i matkę by sprzedali , nawet wbić nóż w plecy bratu to nie był by żaden problem, brak klasy, brak ogłady, brak wychowania, chamstwo, prostactwo, wulgarność... zaprzedadzą własne ideały, sprzymierzą się z postkomunistami, Niemiec będzie na nich pluł powiedzą że deszcz pada, głupota aż bije po oczach - jak tekstu na kartce nie mają napisanego to paplają takie dyrdymały że dzieciaki z pierwszych klas podstawówki się z nich śmieją , a to o granicy węgiersko-syryjskiej, morzu Azorskim czy kamieniowaniu dinozaurów - mówisz o nich elita ?! Proszę cię ....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

... niejeden żul spod Biedronki zawstydził by ich wiedzą, elokwencją i kulturą osobistą .... elita - dobre sobie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wdr : twoja złość wynika z przyczyn biologicznych czy czynników zewnętrznych? Ciekawi mnie jak wygląda taki gość jak Ty, czy wyróżnia się na tle innych jakimiś nadzwyczajnym cechami ? Może wypadles z wozeczka walac glowka o beton ? Doprawdy nie chcę Ci dokuczac, byc moze u podstaw Twojego zachowania leżą jakieś dysfunkcje fizyczne lub psychiczne. Wprawdzie od dawna starales się zapracować swoimi wypowiedziami na zdecydowanie odrazajaca opinię złośliwego tetryka i tufty moralnej, ale być może zaslugujesz na litość. Napisz coś o sobie, może będziemy mogli ci jakoś pomóc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

tu nie ma odrobinki złości to wynik zwykłej obserwacji, gdybyś nie był fanatycznie zaślepiony też byś to dostrzegł i może mógłbyś podjąć merytoryczną dyskusję , a tak pozostało tobie jedynie rzucanie inwektyw na poziomie nastolatka. Nie dziwi mnie to - wpis cię zabolał - bo w opis przedstawiony powyżej idealnie wkomponowujesz się razem z kolegą. Jednocześnie swoją odpowiedzią potwierdziłeś każde słowo zawarte w mej wypowiedzi.

Chcesz rozmawiać z dorosłymi osobami pisząc do kogoś "...wypadles z wozeczka walac glowka o beton". To ci powiem że intelektualnie gówniarz jesteś może i w ciele dorosłego człowieka , ale nadal cały czas gówniarz. Słuchając moją młodszą latorośl rozmawiającą ze swoimi rówieśnikami uważam,że zdeptała by ciebie swoją elokwencją, a ma 8 lat.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niestety, jak widzę brniesz dalej w swojej zapalczywości. Na jaką merytoryczną dyskusje liczysz, pisząc takie inwektywy pod adresem ludzi których poglądów po prostu nie podzielasz ? Trudno abyś liczył na laurkę po takich tekstach, prędzej na to co napisałem - o główce i jej prawdopodobnym zetknięciu z betonem. Odkąd jestem na forum, zawsze spotykałem się z twoimi chamskimi wpisami, nie licz więc że ktoś będzie Ci słodził i z obojętnością reagował na takie zaczepki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale on prawdę pisze! Co tam jaqu ściemniasz?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jego "prawdy" są na poziomie czerwonych pasków tvpis. to jest zwykły hejt bez pola do merytorycznej dyskusji. To jest prawda którą tloczy wam do głowy każdego dnia pisowska machina szczycie i kłamstwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

samo slowo zdegradowalo sie
oznacza swiecznik,ktory swieci czesto
zlym przykladem
zgadza sie -miesci w sobie znaczenia slow-lotr.szubrawiec.oszust.zlodziej.sprzedawczyk.swinia.obludnik.demagog itd itd
a najbardziej kanalia w garniturze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczniczka neokomunistycznego tzw. rządu jest rzecznikiem jakiejś spółki deweloperskiej, z którą podobno Partia nie ma nic wspólnego.
To jest faktura, która ma zapłacić spółka Srebrna, czy polski podatnik.
Za co ta kobita bierze pieniądze. Ktoś wie kto ją zatrudnia ?
Takie rzeczy to tylko w II PRL.

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

wdr

Z podziwu wyjść nie mogę, tylko nie wiem czy podziwiać mam naiwność czy zapętlenie, bo dyskutować ze złodziejem, który woła "łapaj złodzieja" lub z diabłem, który zakłada ornat i ogonem na mszę dzwoni jest podejściem dość dziwnym. Od stuleci ta strategia jest znana i jak się można dać na nią nabrać ? Że tonący brzytwy się chwyta też od dawna wiadomo., a że chwyt nie jest przyjemny więc wrzask i histeria tym większe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proletariat neokomunistyczny, tzw. Ekektorat musi mieć wnioski podane przez propagandę.
Nie jest to dziwne, bo Elektorat nie dysponuje umysłem.
Dlatego nie jest w stanie wyciągać samodzielnie wniosków i musi mieć je podawane na bieżąco przez Partie.
Dlatego np. Partia nie tłumaczy Jarosława K, tylko od razu serwuje prawdę, ze jest uczciwy.’
Stad też kompromitacje pana podwójnego kłamcy Morawieckiego, czy pani mazurek o fakturach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

chamie, pisz "czy pani Mazurek o fakturach."
chcesz by coś o frach napisać i pogłębić temat?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fryzjer wystawił rachunek? Jeśli tak, to musisz zapłacić. Jeśli nie to oznacza, ze nie odprowadza podatku a strzyże "na lewo". To po pierwsze. Po drugie - kto podpisywał umowę? Kaczyński jako osoba prywatna?! Nie. Proponuję poznać najpierw poznać więcej szczegółów a później robić heheszki, o ile będzie z czego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Fryzjer wystawił rachunek? Jeśli tak, to musisz zapłacić.

Brawo. Teraz zrób to samo z architektem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oczywiście, jeśli wszystko się zgadza - nr NIP, lokalizacja i inne dane wymagane na takiej fakturze/rachunku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiałem się w jaki sposób nastąpi upadek II PRL, bolszewickiego państewka z tektury.
Upadek właśnie nastepuje na naszych oczach w sposób najbardziej adekwatny do kadr które tę republikę stworzyły.
Kryształowe Janusze Biznesu działający na pośrednictwem łapówek zatrudniający sb-ckie kady w stylu Kujdy.

A tu o tym, jak Jaroslaw K. pseudonim „Kryształ” miał namawiać do wręczenia łapówki

https://wiadomosci.wp.pl/tasmy-kaczynskiego-gerald-birgfellner-prezes-pis-naklonil-mnie-do-wreczenia-lapowki-6349641165285505a
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie zdziwię się, że teraz Pan Birgfellner dostanie zarzuty składania fałszywych zeznań. Jaką ma szanse na przetrwanie prawda, w obliczu systemu zawlaszczonego przez Kaczynskiego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pan Birgfellner w odróżnieniu od innych współpracowników Jarosława K ps „Kryształ” nie jest od niego zależny w zakresie awansu, stanowiska, kariery itd. W zwiazku z tym nie ma w jego przypadku zastosowania typowy dla Partii mechanizm wiernopoddanstwa i hołdu eunuchow.

Ten facet nie ma nic do stracenia, bo został oszukany. Nie dostał pieniędzy, zaproponowano mu drogę sądową.
Deweloper Kaczyński miał nadzieje, ze przy swojej prokuraturze, sadach i mediach sprawa nie ujrzy światła dziennego.

Gdyby rzeczywiście był człowiekiem mądrym, uczyłby się na błędach innych.
Dał się jednak nagrać. To było coś, czego nie przewidział.
Myślał, ze zatrudnienie rodziny gwarantuje mu bezkarność i zamknięcie sprawy w kręgu zaufanych osób.
Podobnie funkcjonuje Sycylijska Mafia, która tez opiera się na związkach rodzinnych.

W tej chwili zaczyna się w całość układać paniczne poszukiwanie gotówki w KNF i inne partyjne przekręty finansowe.
Jak zeznał Marek Chrzanowski, spotkal się z Czarneckim na polecenie Glapinskiego, czyli kolejnej zaufanej osoby „Kryształa”.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/glapinski-mial-inspirowac-spotkanie-b-szefa-knf-z-bankierem/g0gvlbs.amp

Mamy do czynienia z gigantycznym procederem utworzenia partyjno-państwowej machiny biznesowej.
Pętla zaczyna się jednak zaciskać coraz mocniej i wyglada na to, ze ci którzy są w niej nie maja już pola ucieczki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

myślenie życzeniowe...
PO waszych przewałach nic na ludziach już nie robi wrażenia. Powszechne przekonanie jest takie, że PO to patologia i przewalacze, zaś Kaczor jest mniej lub bardziej ale uczciwy i działa w granicach prawa.

sr*cie na niego 20 lat ale jak widać jest teflonowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma sensu komus na sile oczu otwierac
sensowniejsze i skuteczniejsze jest
skupic sie na wlasnym poszerzaniu swiadomosci otwarciu na wiedze prawdziwa
odrzucenie semickich bzdur,farsy demokracji i innej ..acji stworzonej przez zdemoralizowany zachod cywilizacje lacinska rotchildowskie srelity lucyferianskich blaznow
watykanskich wladcow sodomy pedofilii
komuny chazarskiej ustawek false flags
sciemy wolnosci w matriksie

niech se pyskaja konfabuluja zdradzaja
powtarzaja bzdury zapaleni inzynieria medialna

pa pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>zaś Kaczor jest mniej lub bardziej ale uczciwy i działa w granicach prawa.

Ta, jasne..... takie bzdury to możesz neoproletariatowi bolszewickiemu (tzw. Elektorat) wciskać.

Facet z Austrii przyjechał do Polski i pod przysięga zeznaje, ze został namówiony przez Jarosława K Ps „Kryształ” do przekazania łapówki.
Z ust „Kryształa” pada kwota 100.000 zł
Gdyby to była nieprawda - Jaki Austriak miałby w tym interes aby pakować się do polskiego więzienia ?

„Kryształ” powinien w tej chwili złożyć doniesienie o przestępstwie. Jeżeli tego nie zrobi, potwierdzi wersje Austriaka.

Jeden z nich będzie siedział.

Zeznaniami dysponuje już Prokurtor Generalny. Prokurator prowadząca sprawę na pytanie, czy ujawniła PG zeznania Austriaka odmówiła odpowiedzi. „Kryształ” sam pojechał do ministerstwa sprawiedliwości. Jak to było - mokry kapiszon ?

Pętla zaciska się wokół „Krysztala”. Zgubiła go naiwność, podobnie jak PO.
Z ta roznica, ze tam panowie glownie przeklinali, a tu mamy bagno - łapówki, koperty, SB-ecy, odmowy zapłaty, działanie na słupy, upolitycznione sady, prokuratury i media.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Takie postępowanie z uczciwością nie ma nic wspólnego, każdemu za wykonaną pracę należy się zapłata . Fryzjer z całą pewnością wystawiłby fakturę lub paragon. Prezes Kaczyński chciał zapłacić, ale deweloper miał problem z udokumentowaniem kosztów itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Adamos : przeczytaj swój wpis i zastanów się kto oprócz Ciebie wie o co w nim chodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Fryzjer z całą pewnością wystawiłby fakturę lub paragon.
Birgfellner tez wystawił fakturę.

>Prezes Kaczyński chciał zapłacić, ale deweloper miał problem z udokumentowaniem kosztów itd.
Ja tez chciałem zapłacić 50 zł fryzjerowi, ale miał problem z udokumentowaniem kosztow.

Jestem tak uczciwy, jak Kaczyński pseudonim „Kryształ”
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wystawił ci paragonu? Ja bym takiego zgłosił do skarbówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie ty się czeszesz? Ja płacę tylko 15 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Czy Donald Tusk to faszysta? (70 odpowiedzi)

Witam szanownych forumowiczów, rozważam kto jest kto na scenie politycznej. Zaczynam się...

Koniec ery Kaczyńskiego i jego świty (7 odpowiedzi)

Podwyżki emerytur i rent to kpina i wstyd chętnie bym oddał to pis w buty

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

do góry