Widok

Jurek band

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Prosze o opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze jednak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie ja też czekam na jakieś info, a zklepałaś już ? czy najpierwsz szukasz opini ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasciwie w poniedzialek sie dowiem czy moj termin maja wolny, jesli tak to pewnie zaklepie, bo jest male prawdopodobienstwo ze znajde kogos innego..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co się dowiedziałaś się już coś?? ja ma dziś rozmowę =]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mialam jeszcze spotkania z nimi, ale ich zaklepałam. Znajoma mowila ze sa spoko, z kulturka i nie pija :)
~Kacha Jak Twoje wrażenia po spotkaniu??????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja podpisalam juz umowe z nimi na 2010, a w sumie rodzice bo ja osobiscie nie moglam ale byli bardzo zadowoleni i powiedzieli ze nie ponnam zalowac, gosc w porzadku,repertuar tez duzy, wokalistka tez ma mily glos,

podrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Witam. Znam Jurka osobiście i wiem że jest świetnym wykształconym muzykiem saksofonistą. Przy tym fantastycznie improwizuje i słyszałem go w wielu składach którym przyznam uczciwie ratował tyłek swoją grą. Jego własnego zespołu nie miałem okazji posłuchać ale sądzę, że plamy nie dają. Wysoka kultura osobista Jurka gwarantuje dobry poziom zabawy. Jak mawiał mój profesor "To tyle drogie motyle" Kordian
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
A dla mnie to tragiedia...Mimo,że piszą że grają na żywo to totalny blef.Na żywo to tam podgrywa kilka akordów do podkładu i sax. Wokalistka troche zawodzi... Mimo powyzszych wypowiedzi zdecydowanie odradzam:/
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Aga , coś mi się nie zgadza, napisałaś, że "pomimo powyższych wypowiedzi odradzasz", a ja pofatygowałam się poszukać innych złych opinii na forum i... nic, czyli totalne O (zero). Na 100 czy 200 opinii same pozytywy, a poza tym byłam ostatnio na dwóch weselach, gdzie grał Jurek Band i... gitarzysta wycina takie solówki, że daj Boże, saksofonista odstawia takie show wśród weselników, że ludziom kopara opada, a wokalistka no cóż... daj Panie Boże każdemu taki głos, zresztą wejdź na stronę http://www.jurekband.pl i posłuchaj demo, jak ona zawodzi to ... wybacz. Zastanawiam się skąd taka opinia - zawód czy zazdrość ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
W sumie to może i zespół gra fajnie i profesjonalnie, żadnych zastrzeżeń, fajne prowadzenie wesela, ale z drugiej strony poprosiłam o coś z Disco Polo to byli trochę zdziwieni, że oni czegoś takiego nie grają no i młodzi sobie nie życzyli, jedynie udało mi się załatwić Szaloną. W tym względzie są mało elastyczni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
To że nie grają disco polo to ich atut a nie wada...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dla mnie zespół Jurek Band jest wspaniały. Byłam na ich weselu i świetnie bawiłam się przy każdym kawałku.
Ogromne wrażenie zrobił pokaz na saksofonie. Potańczyłam sobie z Panem, który grał :P oj działo się działo ..... dobrze, że mój chłopak tego nie widział.
Muza spoko, a konkursy jakie były ha ha, śmiałam się z psiapsiółkami do łez.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
zalogowałam się,żeby nie być kolejnym anonimem. Słyszałam na weselu i w ogólnym zestawieniu z innymi zespołami, które miałam okazję usłyszeć, a trochę tego było, wypadają na plus.Ładny wokal, fajne aranże, mogę polecić. Zespół na poziomie. Nie obawiłlabym się ich zatrudnić:) Atutem jest ten saksofon.Zawsze na żywo to na żywo.
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Byłem kiedyś na weselu w Borzechowie k/Starogardu i grał ten zespół i przyznam szczerze profeska w każdym calu, chociaż miałbym zastrzeżenia do gitarzysty, który co prawda grał solówki nawet na ... plecach (o saksofonie nie wspomnę bo był mega nigdy nie widziałem na żywo żeby saksofonista takie rzeczy wyczyniał z saksofonem), ale gitarzysta był tak smutny jakby grał za karę. Ale odwiedziłem ich stronię i widzę nowy skład, także coś się zmieniło, mam nadzieję, że na jeszcze lepsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Miałem okazję współpracować z tym zespołem i przyznam, że są rewelacyjni. Ludzie bawili się na całego, a ja mogłem nagrać dobry film weselny. Często na weselach zdarza się, że zespół nie potrafi zachęcić do tańca i dopiero około godziny 23 zaczyna się coś dziać. W przypadku Jurek Band jest zupełnie inaczej ! Zabawa od początku do końca. Fajne mają także konkursy, można się uśmiać. W szczególności podoba mi się konkurs tzw. belka, w który zaangażowani są praktycznie wszyscy goście. Kolejną mocą stron zespołu jest gra na saxofonie.
Pozdrowienia dla zespołu

WWW.SHARKFOTOSTUDIO.COM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
I my podtrzymujemy tą opinię, byliśmy na weselisku w Miastku koło Słupska, jejuśku, na takim weselu dawno się nie bawiliśmy z moją żoną, czad totalny przez całą noc, a wiem co mówię bo jestem strażakiem, pozdrawiamy ekipę Jurek Band i polecamy z zamkniętymi oczami pod każdym względem jak i muzycznym tak i prowadzenia wesliska. O saksofonie nie wspomnę, już nie mega, a raczej terra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jurek band grał na naszym weselu 15 sierpnia. Napiszę krótko - REWELACJA!!!! Pełen profesjonalizm, wesele poprowadzone idealnie, goście nie mogli się nachwalić, wszyscy bawiliśmy się do upadłego! :))))) Polecam każdemu Jurek Band! Jurku, dziękujemy! :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzieki za swieza opinie poniewaz planuje na drugi rok wesele i wlasnie zespół Jurek Band jest naszym faworytem, mozże jeszcze jakieś inne
opinie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mieliśmy ich na naszym weselu w zeszłym roku, SUPER, muzycy o wysokiej kulturze osobistej zwłaszcza p. Jurek z którym wszystko załatwialiśmy najpierw osobiście na spotkaniu, a potem mailowo, naprawdę polecam, chciałem mieć saksofonistę w zespole i się nie zawiodłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Słyszalem że w składzie zespołu na gitarze gra członek Czerwonych Gitar prawda to ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

do góry