Krzysztof Miśkiewicz

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdynia, Jana Kilińskiego 11/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
W.S - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie,a przede wszystkim ogromnie wysoka...
~W.S
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Polecam wątek zamknięty Moja zona jest pacentka doktora od 12 lat. W pore wykryty i wyleczony...
~Jan Kowalski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Basia - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim panią, korzystam z usług pana doktora od ponad 7 lat....
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lipca 2014

Nie wybiorę się już nigdy do innego ginekologa :) wątek zamknięty Na wielki plus zasługuje sprzęt jakim dr posługuje się w gabinecie. Co...
~ona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam
~Panama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

najlepszy!! wątek zamknięty Napisze krotko i na temat, Pan Doktor wyleczyl mnie z nieplodnosci!! Inni...
~Angie
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

hd - opinia wątek zamknięty Bardzo miły i profesjonalny lekarz
~hd
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

wyjątkowo pozytywna postać wątek zamknięty Mam 42 lata więc paru ginekologów trójmijejskich odwiedziłam. Pan dr...
~"Włoszka"
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

Marlena - opinia wątek zamknięty Dr Miśkiewicz był moim pierwszym ginekologiem.Niestety przez dużą odległość...
~Marlena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Dr Krzysztof Miśkiewicz jest najlepszym diagnostą, z ogromną wiedzą i...
~Joanna Mazgaj
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

super doktor Miśkiewicz wątek zamknięty lekarz bardzo dobry wspaniale podejscie do mlodych kobiet nawet nie czuc...
~karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lipca 2012

POLECAM wątek zamknięty Kiedy zamieszkałam w Trójmieście musiałam znaleźć ginekologa i skorzystałam z...
~Aleksandra Lewandowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

NAJLEPSZY GINEKOLOG W TRÓJMIEŚCIE wątek zamknięty Wspaniały lekarz, najlepszy jakiego poznałam, do którego mam pełne zaufanie....
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2011

Polecam. wątek zamknięty Dr. Miskiewicz jest moim lekarzem od kilkunastu lat i polecam Go za...
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2011

POLECAM!! wątek zamknięty Polecam każdej kobiecie, obsługa miła i zorientowana! Lekarz uczciwy, miły i...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

swietny lekarz wątek zamknięty kazda wizyta u pana Miskiewicza to wielka przyjemnosc i pewnosc jakosci...
~Maja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

superlekarz wątek zamknięty mega-superlatywy dla pana Doktora za;ogromna wiedze medyczna ,trafnosc i...
~m.bonk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 lutego 2010

Polecam wątek zamknięty Wizyta u Dr.Miśkiewicza była naprawdę bardzo,bardzo udana. Dr.Miśkiewicz jest...
~Anne
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 stycznia 2010

Najlepszy lekarz jakiego znam ! wątek zamknięty U Dr lecze sie juz 2 lata, moja mama równiez, jest to bardzo ciepły człowiek,...
~Emi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 grudnia 2009

Dobry lekarz, za sluszna cene wątek zamknięty Doktor Miskiewicz, jest lekarzem mojej mamy, tak tez stal sie i moim. Lecze...
~K.Sz.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
48

postów

48

wątków

do góry