K2 Printers

Drukarnie, poligrafia, DTP Punkty ksero

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wolna obsługa wątek zamknięty Wolna obługa a maszyny samoosługowe nie działają chociaż pobierają pieniądze ...
~Marta W
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

Zdecydowanie nie polecam - wirus na samoobsłudze wątek zamknięty Na samoobsłudze jest wirus, a gdy zwróciłam na to uwagę obsłudze to wmawiali...
~Studentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

Pieczątki wątek zamknięty W mniej niż 24h gotowa pieczątka, miła obsługa, cena niższa niż u...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Tragedia wątek zamknięty 5 osób kręconych sie po sali jedna obsługuje w tępie ślimaka. Kolejka ogromna...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Nieprzyjemna obsługa, wysokie ceny wątek zamknięty Niestety od kilku lat obserwuję coraz gorszą jakość obsługi i wyższe ceny w...
~Marko
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Sympatyczna, pomocna i kreatywna obsługa, błyskawiczna realizacja i wszystko...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

Jestem zachwycona! wątek zamknięty Jestem szczerze zachwycona tą drukarnią. W piątkowy wieczór, kiedy zdawało mi...
~Joszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

kk - opinia wątek zamknięty Próbowałem dziś wydrukować kilkaset stron. Chciałem dwustronnie - praca miała...
~kk
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

profesjonalna obsługa wątek zamknięty Mimo braku prądu przyjęto moje zlecenie na laptopa, a następnego dnia...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lipca 2012

Brak obsługi wątek zamknięty Kilka dni temu wybrałam się do K2 w celu wykonania ksero, jednak boleśnie się...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lipca 2012

ac - opinia wątek zamknięty Obsługa bardzo fajna , czas oczekiwania prawie żaden no i co najważniejsze...
~ac
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

Bardzo polecam ! wątek zamknięty Kiedyś bardzo pilnie potrzebowałem skserowania dużej ilości kartek ( ok. 90)...
~DD11
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 maja 2012

Dostateczny plus... wątek zamknięty Szału nie ma. Punkt i owszem - oferuje szeroki zakres usług, ale radzi sobie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Super firma ratująca zadek wątek zamknięty Super firma!! Uratowali mi tyłek po tym jak burek mojej laski wpierdzielił mi...
~Zyga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

Adam - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Duży zakres usług, przystępna cena i zawsze na czas.
~Adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

Jeszcze raz Bardzo Dziękuję wątek zamknięty Dzięki firmie K2 mogłam zrealizować wystawę wykonanych przeze mnie...
~Dominika Gwarys-Wiśnik, gwarys.a
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry