KFC Gdańsk Galeria Forum

Fast food

Gdańsk, Targ Sienny 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Artur - ocena Szybka obsługa, mięso gorące i Świerze
~Artur
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

Marek - opinia KFC-tragedia ,zamówienie złożyłem osobiście (na wynos) ----2 Qurrito...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 18 czerwca 2023

kris - opinia wszysto ok ale bardzo brudno jak bym byl w angli wszystko umazane a...
~kris
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 kwietnia 2023

Aga - opinia wątek zamknięty Pani mówi ze będę czekać 3minuty z czego robi się ponad 10 . Dramat z obsługa...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 grudnia 2021

Niezadowolony klient - opinia wątek zamknięty W Zingerze śladowe ilości sosu i sałaty, a kotlet wysuszony. Nigdy nigdzie...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 listopada 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Witam jedzenie ok.tylko jedyny minus płatność gotówką tylko odliczona kwota...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2021

- opinia wątek zamknięty Pan Alber ma chyba zły dzień i okazuje to wszystkim. Trzeba mieć dużo...
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 czerwca 2021

Kolejny żart wątek zamknięty Kanapki w Bsmartcie to jakiś żart. Zrobione byle jak, a mięsa praktycznie brak.
~Sandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

Obsługa na poziomie zerowym wątek zamknięty Zamawiam przez aplikacje z wyprzedzeniem. Dostałam wiadomość że zamówienie...
~Lourdes
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2019

Słabo wątek zamknięty Nieświeże warzywa, frytki aż suche od tłuszczu. Myślałam, że tylko raz mi się...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Super obsługa wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Pan Marcin przemiły i uśmiechnięty :)
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Bardzo słabo wątek zamknięty Bardzo słaba jakość kiedy się nie przyjdzie do lokalu zawsze czegoś nie ma i...
~Zosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 grudnia 2018

KFC forum wątek zamknięty W lokalu panuje chaos zostałem źle opsuzony do tego musiałem się upominać co...
~Oskar
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

Lokal nieczynny podczas promocji wątek zamknięty Podczas otwarcia Forum Gdańsk rozdawane były kupony, m.in. "1 gratis", gdzie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry