KFC

Fast food

Gdańsk, al. Grunwaldzka 258

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beznadziejna obsługa wątek zamknięty Beznadziejna obsługa faceta który próbuje zniechęcić gości do zamówienia 15...
~DannDan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Obsluga koszmar wątek zamknięty Mialam nieprzyjemnosc zatrzymac sie dzisiaj w tym kfc. Jadlam na miejscu....
~Maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Obsługa koszmar!!! wątek zamknięty Nigdy więcej nie skorzystam z tego miejsca. Alle czytam, że takich opinii...
~Bocja30
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

Nigdy więcej wątek zamknięty Miałem niebywałą okazję zawieść się na tej placówce wielokrotnie. Ot, moja...
~Nigdy więcej !!!
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

"reńce opadli" wątek zamknięty Jestem osoba, ktora dopoki sama sie o czyms nie przekona, podchodzi...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

Nie polecam wątek zamknięty Menu i ceny takie jak w każdym KFC, ale w porównaniu do innych miejsc dużo,...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2014

szok - gołębie zamiast kurczaka wątek zamknięty Witam, 2012-11-24 udałem się z żoną na cudowną kolację do KFC. Nigdy nie...
~odradzam
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

KFC na grunwaldzkiej to porazka wątek zamknięty Witam kfc te przy stacji orlen to porazka, ostatnio jadlem w innym kfc w...
~marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Longer - brak techupu wątek zamknięty W dniu 10.05.2013 piątek o godz. 18 byłem w KFC w Gdańsku ul. Grunwaldzka...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

(..) wątek zamknięty My długo nie czekaliśmy, kupowaliśmy w Drive Thru,więc całość zamówienia...
~klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2013

Najgorsze KFC w Trójmieście!! wątek zamknięty Po pierwsze nigdy nie wydają reszty bo zawsze brakuje im groszaków, po drugie...
~niezadowoloy klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry