K&K Wojtanowicz

Salony samochodowe

Gdynia, Kcyńska 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - ocena Bardzo polecam salon https://wojtanowicz.pl/. Profesjonalna i chętna do...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 13 marca 2024

Miłosz - ocena Bardzo polecam ten salon! Profesjonalne doradztwo, wsparcie. Samochody...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 18 grudnia 2023

Helena - opinia Miesiąc temu odwiedzałam z mężem to miejsce. Bardzo ładnie i schludnie w...
~Helena
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 16 sierpnia 2023

Michał - opinia Z czystym sumieniem polecam ten salon. Korzystam również z usług serwisu i z...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

Andrzej - opinia Bardzo polecam ten salon samochodowy. Byłem zaskoczony tak miłą i...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

Katarzyna S. - opinia wątek zamknięty Długo zwlekałam z zakupem auta, ale odwiedziłam outlet K&K Wojtanowicz....
~Katarzyna S.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście i duża wiedza. Panowie pomogli mi podjąć...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

Julek - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam salon K&K Wojtanowicz! Specjaliści doradzili przy zakupie, są...
~Julek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

sprawnie i szybko wątek zamknięty serwis na najwyzszym poziomie! nie znam sie za bardzo na samochodach, ale...
~kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

Nieprofesjonalnie i nierzetelnie wątek zamknięty Na uszczelkę do silnika musiałem czekać ponad tydzień oraz sam musiałem...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Fachowo i sprawnie wątek zamknięty regularnie korzystam z serwisu i moge poswiadczyc, ze obsluga do kazdego...
~Lucy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

ODRADZAM wątek zamknięty NIe polecam. - Brak fachowości, - Naprawa auta trwa 5 tygodni (w momencie...
~Krystian Werner
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

KIA uleczona wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanej usługi :D Moja KIA została...
~Grzesiek J
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Miałem okazję być klientem tego salonu i muszę powiedzieć, że jestem w pełni...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry