Widok

KORYTO PLUS czyli System Transferów Pieniężnych

Okazuje się, ze System Transerow Pieniężnych polegający na przelewach publicznych pieniędzy na konta funkcjonariuszy państwowych pod przykrywką tzw. Nagród, dziś opanowany do perfekcji przez Partię, został wymyślony podczas rzadow Jarosława Kaczyńskiego (tzw. IV RP, Okres Terroru, lata 2005-7).
Dzisiejszy proceder jest rozwinięciem tego, co rozpoczęto 12 lat temu.

Wiemy zatem dziś dokładnie jaki jest cel i sens sprawowania władzy przez Partię.
Chodzi wyłącznie o Program KORYTO PLUS.

Tu fragment interpelacji poselskiej :

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiem że to trochę nie na temat ale pobawię się w adwokata diabła.

"(tzw. IV RP, Okres Terroru, lata 2005-7)."

Czy byłbyś łaskaw sprecyzować na czy polegał ów wspomniany przez ciebie terror panujący w okresie 2005-2007? Czy to kolejne hasełko, które w twoim mniemaniu ma być chwytliwe a z prawdą nie musi mieć nic wspólnego?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moja prywatna teoria jest taka, że propagandowa trzódka ma narzucony wykaz słów i fraz kluczowych, które musi wpleść w każdy przekaz. Albo są one (jak w scrabble) wyżej opłacane niż standardowa wierszówka ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

No cóż.... twoja prywatna teoria jest po prostu głupia. Ale skoro dobrze ci się z nią żyje, to sobie w nią wierz.

Co ciekawe, forumowe trolle jak zwykle patrzą na palec, a nie na kierunek, który ten palec wskazuje.
Partyjny System Transferów Pieniężnych zaprowadzony przez Jarosława Kaczyńskiego jest kontynuacją uwłaszczania się Partii na nie swoim majątku. Partia PIS, której fundamenty ideologiczne i kadrowe to schyłkowa PZPR pod koniec I PRL-u weszła na majątek RSW Prasa Książka Ruch i do dziś jest z tym majątkiem powiązana wieloma nićmi kadrowymi i biznesowymi. Dziś jest to jedyna w Polsce partia, której szef chodzi z ochroną za ponad milion rocznie.
Słyszałem, ze tylko niektórzy mieszkańcy Wołomina wydają na ochronę więcej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież ja wcale nie neguję meritum twojej wypowiedzi. Chciałbym tylko byś wytłumaczył mnie maluczkiemu jak to jest z tym terrorem. Skoro użyłeś sformułowania okres terroru w latach 2005-2007 to zamiast pieprzyć o trollach, palcach i kierunkach rozwiń i uzasadnij swoją myśl. Wszak dorosły człowiek powinien czuć się odpowiedzialny za to co pisze. No chyba że jak zwykle...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zawsze możesz sobie założyć wątek na temat Okresu Terroru, na którym możesz twórczo rozwijać, badać temat i analizować sprawy Mirosława Garlickiego, śmierci Barbary Blidy, Andrzeja Leppera. Na pewno analizując Okres Terroru natkniesz się na postać funkcjonariusza Zbigniewa Z. pseud „Zero”, który przez aparat partyjny został wyposażony w pełnomocnictwa do sprawowania nadzoru nad wszystkimi służbami oraz policją i kontrolowania wybranych śledztw. Po latach nadużycia dokonywane przez niego były przedmiotem działań dwoch komisji śledczych, które orzekły, że powinien ponieść odpowiedzialność przed Trybunałem Stanu.

Ten wątek jednak dotyczy transferów pieniężnych pomiędzy kasą publiczną i kontami funkcjonariuszy PiS, które to transfery zostały zgrabnie ubrane w tzw. Nagrody.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To Leppera dopadł samobój za rządów pierwszego PiS-u? Ciekawostka...
No i ta tajemnicza śmierć Blidy...
PiS musiał jakichś telekinetyków zatrudniać (bo o konszachty z boską opatrznością nie śmiem ich podejrzewać), który zmusił rękę Blidy, żeby palnęła sobie w swój własny łeb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Zawsze możesz sobie założyć wątek na temat Okresu Terroru..."

Owszem. Mogę. Ale to nie ja pisałem o okresie terroru w latach 2005-2007. Skoro ty to napisałeś a podobno bierzesz odpowiedzialność za to co piszesz to objaśnij mi maluczkiemu na czym terror polegał. Dla ułatwienia definicja:
"Terror (łac., dosł. strach, groza), stosowanie przemocy, gwałtu, ucisku, okrucieństwa w celu zastraszenia, zniszczenia przeciwnika; okrutne, krwawe rządy." za Wikipedią.
W twojej twórczości występuje pewna prawidłowość. Używasz wielu debilnych określeń typu bolszewicy, okres terroru itp, jak ktoś prosi o poparcie ich faktami to się idiotycznie tłumaczysz a finalnie z braku innych możliwości przechodzisz do ataku ad personam i wyzywasz oponentów. Trochę to żałosne a trochę zabawne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

>Terror (łac., dosł. strach, groza), stosowanie przemocy, gwałtu, ucisku, okrucieństwa w celu zastraszenia, zniszczenia przeciwnika; okrutne, krwawe rządy." za Wikipedią.

Czyli wypisz-wymaluj to, co było w latach 2005-7.

>przechodzisz do ataku ad personam i wyzywasz oponentów.

Walisz grabiami na oślep. Napisałem ci, co nie jest atakiem, że możesz założyć wątek o Okresie Terroru, bo ten wątek jest o procederze transferów finansowych publicznych pieniędzy na prywatne konta partyjnych funkcjonariuszy dla niepoznaki nazwanym „Nagrody”.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"
Walisz grabiami na oślep. Napisałem ci, co nie jest atakiem, że możesz założyć wątek o Okresie Terroru, bo ten wątek jest o procederze transferów..."

OK. Zrobię to dla ciebie i założę osobny wątek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Okazuje się, że Sycylijski Proceder Transferow Pieniężnych Publicznych pieniędzy na prywatne konta pisowskich działaczy partyjnych znany jako koryto plus, w grypsie partyjnym nazywany Nagrodami „im się one należały” to tylko czubek góry lodowej.

Bolszewicy brali nie tylko kasę w gotowce, ale tez przyjmowali inne usługi.
Taka pani Szydło funkcjonująca w bolszewickim „Rządzie” pod pseudonimem „Premier” w trzy miesiące wydała na kosmetyczkę 169 tys zł, w tym na pojedyncza wizytę 49000 pln, czyli więcej niż w latach 2014-16 razem.

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież już o tym pisałem. Klasyczny Miś. im więcej kosztuje (nas) ten Miś (kosmetyczka) tym większa działkę można wyciągnąć od faktury. Mają rozmach sk...yny !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry