Widok

KOSZULA - gdzie kupić???

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Wiecie może, gdzie można kupić koszulę męską (na ślub "własny") - i przy tym z możliwością przymierzenia na miejscu w sklepie przed dokonaniem zakupu?

PS. Bo najczęściej jest tak, że kupuje się koszulę opakowaną w folię, czyli w niejednym przypadku "kota w worku". Jak to ma być do noszenia na codzień to nie szkodzi, ale jak już na własny ślub to przydałoby się mieć pasującą "jak ulał".

mako
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w manhattanie w wółczance sprzedawca pozwala przymierzać. Odpina wszystkie szpileczki i nawet mówi, że rozumie klientów, którzy chcą mierzyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam temat. A może Gdynia?? wiem, że w Agnes można przymierzyć, ale tylko duże rozmiary są wywieszone.

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Pawo w Gdyni koło Świętojańskiej visa vis Pierra Carden. mają super promocje bo przy zakupie jednej koszuli druga dostaniesz gratis.

image

RoDka doczekała sie swojego Nowo(RoDka)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. Na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu od Manhattanu po przeciwnej stronie jak idziesz w dół grunwaldzkiej za barem mlecznym ... zreszta jest duzy napis KOSZULE
2. Na gdańskiej Gildzie ... zwyczajnie :):)
3. w Hurtowniach na Przymorzu - tanio ;))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobacz w Outlecie,my kupilismy tam w próchniku,super, za 40 zł. i mozna było zmierzyć....

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za podpowiedzi!

mako
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w pako lorente mają duży wybór wiec mozesz sie tam przejsc. kupuję tam rzeczy do pracy i bardzo dobrze się nosza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry