Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena Cena do jakości na medal! Mile zaskoczyli stanowczo Polecam!!!
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 3 grudnia 2023

Git - ocena Fachowa i super obsługa - auto naprawione bdb. Polecam.
~Git
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 grudnia 2023

Mega klientka - ocena Korzystałam parę razy z usług i zawsze wszystko zrobione z nadwyżką . Miła...
~Mega klientka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 października 2023

KJK - ocena Pełen profesjonalizm zarówno właścicieli jak i pracowników , miła obsługa...
~KJK
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 października 2023

Zbigniew T. - ocena Bardzo szybka i fachowa obsługa . Zdiagnozowali usterkę z którą borykałem się...
~Zbigniew T.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 28 września 2023

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Wszystko super, terminowo, w dobrych cenach. Do tego miła obsługa. Polecam.
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 grudnia 2021

Tadeusz33 - opinia wątek zamknięty Jestem miło zaskoczony. Bardzo dobry warsztat. Naprawa wykonana jak dla mnie...
~Tadeusz33
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 września 2021

Karol - opinia wątek zamknięty Warsztat profaska, robota zrobiona w 100% od naprawy po błysk w środku auta...
~Karol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Dziękuję bardzo za miłą obsługę. Polecam śmiało ten warsztat . Zadziałali...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Znakomita obsługa, solidnie, sprawnie i bardzo miło. Uczciwe ceny. Auto...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 czerwca 2020

usługa blacharska wątek zamknięty Szybko uporali się z moim autkiem , robota zrobiona solidnie Polecam!
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

Maciej K - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie rewelacja. Miałem wypadek nie ze swojej winy . Udałem się do...
~Maciej K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2019

Polecam wątek zamknięty Chcialam bardzo serdecznie podziekowac za bardzo fachowa robote jaka zostala...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Polecam wątek zamknięty Wszystko zrobione sprawnie, szybko, w przystępnej cenie, miłej obsłudze i w...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Serwis auta wątek zamknięty Szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie. Pan Filip bardzo pomocny i...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałam z usług firmy Kulik&Kurek i jestem bardzo zadowolona...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Profesjonaliści wątek zamknięty Polecam w 100% profesjonsliści naprawa wykonana szybko, zderzak tak...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Po prostu profesjonaliści wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z naprawy blacharsko lakierniczej mojego pojazdu....
~ogień.dym
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

POLECAM! wątek zamknięty Kilkukrotnie już moje auto było "odbudowywane" ;-) w serwisie K&K. Z czystym...
~SnowY
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 października 2015

Bezgotówkowo - zero problemu!!! wątek zamknięty Oddałem do tego warsztatu uszkodzone auto po kolizji i zostało naprawione...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry