Widok

KUPIĘ WÓZEK

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Kupię wózek głęboko spacerowy. Najbardziej interesują mnie wózki firmy X-lander, ale jestem teś otwarta na inne propozycje. Ważne jest, że by wózek sie łatwo składał i zajmował mało miejsca po złozeniu. Termin porodu mam na początek Czerwca więc chciałabym go mieć tak pod koniec Maja.
Oferty proszę wysyłać na maila:
ollutka@wp.pl

Dziękuję
O.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wózek który ja mam to jest sama spacerówka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki bardzo :)))
Widziałąm to ogłoszenie :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to jest sama spacerówka czy razem z gondolką? Która wersja x-landera to jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to jest sama spacerówka czy razem z gondolką? Która wersja x-landera to jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola jeśli jesteś zainteresowana to również mam wózek spacerowy X-landera, kolor czerwony, pompowane koła, cena 700zł!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazlam ogloszenie, wiec wklejam, a noz sie przyda:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/dla-dziecka/wozek-x-lander-x3-malo-uzywany-ogl1542145.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpisałam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpisałam :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz coś więcej pls. co to za model? Wysłałam Ci maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. tak jak pisałam w innym wątku mamy do sprzedania x-landera. jeżeli jesteś zainteresowana prosze o kontakt na maila magdag.dorocinska@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłałam Ci maila, odezwij sie prosze, bo chętnie obejrzymy wózek :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli macie ochote zobaczyc wózeczek to zapraszam. moj mail v3ronica@o2.pl.napiszcie kiedy by Wam pasowało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie tylko ta wersja XA wczhodzi w grę przez te skrętne koła. I jest duzo mniejsza po złożeniu niż X3.
Dzięki za opinię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Więc tak-jak ja kupiłam wózek jasio miał 3 miesiące, nie nalezy do małych dzieci, spokojnie w nią wszedł. Jeszcze 1, 5 miesiaca spokojnie w niej pojezdzi. Fakt, nienalezy ona do najwiekszych, ale uwazam, ze na dziecko urodzone na lato-wystarczająca jest!..W zupełności. My mamy spiworek ijest git;)

Tyle, ze koniecznie XA-skrętne koła, mozna je zablokowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co myślisz o gondoli X-landera? Ja będę rodzić 2 czerwca (może wcześniej) i sie zastanawiam, na ile mi ta gondola starczy. Bo chyba dopiero ok 5-6 miesiąca sie dziecko do spacerówki przesadza. I tylko kwestia czy 4 miesiecznemu maluchowi w październiku nie będzie za ciasno już?
A a propos tego kompletu, to wiem, o którym mówisz :) Jestem 6 w kolejce....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sprzedalam Jedo( super wzoio) i kupilam X landera( tez rewela)-oba wzóki sa swietne!
X landery tylko tyle, ze mi osobiscie bardziej sie podobają:)
Ktoras dziewczyna chciala sprzedac niedawno, cały komplet za super ceną;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, napisze wieczorem.Bo teraz ide na spacerek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mogłybyśmy sie umówić i byśmy obejrzeli ten wózek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry