Widok

KURS GOTOWANIA

Witam,

Czy są w Trójmiescie dobre kursy tematyczne?
Co polecacie?
Co byście chcieli aby stowrzono?

Mnie interesują sosy i sałatki, a was?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio szukałam i nic nie znalazłam a w Warszawie jest ich pełno-kuchnia chińska, indyjska, włoska itd. I to by mnie bardzo interesowało. Oczywiście w normalnych cenach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z ciekawości - czego można się nauczyć na kursie robienia sałatek? :)

bo robienie sałatek jest proste :] masz przepis - składniki i sposób wykonania :] (no chyba, że masz wenę twórczą i robisz "coś z niczego" :P)
czego tu się można uczyć?

doprawiasz też wg własnego smaku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co za problem usmazyć kotleta:D

mnie chodzi o kursy tematyczne, poznawanie tajników, i trikow ktore ułatwią i urozmaicą codzinne gotowanie

nie interesują mnie proszki ze sklepów lecz fajne połączenia.. niby mamy pelno przepisów w necie ale .. to juz nei to samo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak wyglądają takie kursy?

Drogie Panie! nasypujemy 3 pełne szklanki mąki, dodajemy łyżeczkę soli - Pani Kasiu, jeszcze ociupinkę, zalewamy szklanką letniej wody i zagniatamy ciasto aż doliczę do 30. 1...2...3....

???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kurs gotowania, to nie tylko gotowanie nowości z przepisu, ale również obcowanie z innymi ludźmi i porównywanie róznego podejścia do potraw na żywo. Można posmakować dotknąć a nie tylko obejrzeć obrazki. Ja bardzo chciałabym iść na kurs gotowania w Trójmieście. Byłam na dwóch warsztatach robienia sushi i było bardzo sympatycznie, ale robienie sushi trudno nazwać gotowaniem... ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź sobie po prostu online kursy i szkolenia. Tutaj np jest taki kurs gotowania - https://szkolenia-kargroup.eu/kurs-kucharz-online/ można zostać kucharzem bez wychodzenia z domu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kulinaria

urodziny w restauracji (3 odpowiedzi)

Witam. Planuję zrobić 30-te urodziny dla rodziny i paru znajomych w jakimś barze lub restauracji...

przepisy na szybkie sałatki:) (42 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, jutro mam gości i chciałabym zrobić jakieś 2-3 dobre sałatki o niewielkiej...

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

do góry