Widok

Kamerata

Kamerata Temat dostępny też na forum:
Lokalizacja jest dogodna dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas: w pobliżu jest wiele terenów zielonych (w tym rezerwat przyrody "Kacze Łęgi") oraz ośrodków sportowych. Istniejąca infrastruktura dzielnicy zapewnia komfort codziennego życia: w okolicy znajdują się przystanki autobusowe oraz trolejbusowe zapewniające dojazd do Sopotu oraz Gdyni, sklepy, centra handlowe, szkoły oraz ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Klient

Szczerze ostrzegam przed tym deweloperem. Po umówieniu ceny mieszkania, podnoszą nagle cenę bez uprzedzenia. Opinie krążące o tej firmie potwierdzają regułę.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak to podnoszą cenę?

Można tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osiedle "Przy wytwórni SMOGU"

Potencjalnych klientów proszę aby przejechali się na wzgórze w rejon budowy osiedla i spojrzeli w dół na dym wydobywający się z setek kominów starych domków jednorodzinnych położonych wokół oraz w dolinie pod osiedlem...Developer powinien zmienić nazwę z "Kamerata"na Osiedle "Przy wytwórni SMOGU"
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 9
dzieki krzysiu bo wlasnie myslalam aby kupic tam mieszkanie ale zmienilam zdanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam w okolicach i często tam zaglądam o różnych porach roku i nie jest tak źle. Na Orlowie bywa gorzej szczególnie pod lasem gdzie mieszkam. Kupiłem tam mieszkanie na tym osiedlu i nic niepokojącego nie napotkałem podczas sporządzania umowy czy aktu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja mieszkam obok budowanego osiedla Kamerata, mogę potwierdzić, że problem ze SMOGiem jest bardzo duży. Czekamy, aż miasto Gdynia wprowadzi odpowiednie przepisy zakazujące paleniem węglem w tym obszarze w ciągu kilku lat. Aktualnie w okresie zimowym ciężko jest wyjść na spacer. Normy są przekroczone kilkukrotnie w zakresie pyłów PM10 oraz PM2.5.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwne bo ja tez tam mieszkam i zadnego problemu ze smogiem nie mam...Moze wiatr inaczej na nas wieje :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że powyższy wpis pochodzi od dewelopera. Ze względu na duże zanieczyszczenia powietrza w zimie, w tej części Małego Kacka jest prowadzona akcja mająca na celu próbę zmniejszenia SMOGu. Organizowane są spotkania przez Radę Dzielnicy, jak walczyć z tym zjawiskiem.

Deweloper chcąc sprzedać tutaj mieszkania powinien również czynnie się włączyć w rozwiązanie tego problemu. Jedną z możliwości jest wystąpienie do Urzędu Miasta, aby w przeciągu np 5 lat zakazać palenia węglem w tym rejonie. Ukształtowanie terenu uniemożliwia zimą płynną wymianę powietrza.

Natomiast latem ten rejon jest przepiękny i mieszka się bardzo dobrze :).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

Czy wie Pan ze odbiory mieszkań będą dopiero pod koniec grudnia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy są gdzieś prezentowane zdjęcia z budowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podobno w marcu, ciekawe do dalej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam informację, że Prawdopodobnie heh odbiorę klucze dopiero w marcu o ile nie przedłuży się wykończenie osiedla. Będą kary, oj będą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też, odbior 28 lutego...ciekawe którego roku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy ktos odebral? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wykończą to oni ludzi którzy kupili od nich mieszkanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wiadomo coś na temat odbioru mieszkań?

Proszę o rzetelną odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ostatnie pismo, ktore dostalam od dewelopera na wlasna prośbę, bo sami nie raczą poinformować o niczym, mowi o odbiorze do 14 marca. akt notarialny w czerwcu :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lila

Ja też już czekam z niecierpliwością na odbiór kluczy i moj cierpliwość już się skoczyła. Skąd wiesz że 14 marzec
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy tam sie cos w ogole dzieje??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy kiedy kiedy dadzą kluczeeeeeeeee
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Ja dostałam pismo od dewelopera,
że odbiorydo będą 31 marca a akt notarialny do 31 maja (pismo wysłali na moją prośbę).
Ale jakoś powoli tracę nadzieję.
Strasznie to długo trwa.
Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa kar umownych od Dewelipera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest to chyba w akcie notarialnym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z kolei ja mam w pismie ze odbiory do 15 kwietnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

B1 bardzo polecam

Naprawdę miejsce jest wspaniałe i przyjazne młodym osobom. Godne polecenia, bo sama mieszkam w okolicy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety informacje są złe wczoraj dowiedziałem sie że odbiory budowy( nie kluczy) zostają przesunięte o kolejny miesiąc co oznacza tak naprawdę klucze na maj informacje otrzymałem po telefonie do siedziby JW mam nadzieję że to się nie sprawdzi bo w końcu firma która ma wykończyć mój dom zrezygnuje bo to już 3 termin jaki im podaje .Kontakt z deweloperem jest beznadziejny mam pewne doświadczenia z rynkiem pierwotnym i pierwszy raz spotykam się z takim traktowaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo dlaczego sa przesuniete?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie nie oddadza dopoki nie sprzedadza tego mieszkania 122m2 ktore ktos zwrocil bo ma dosc zamrazania pieniedzy. jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi pieniadze. 0 szacunku do klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z informacji jaka mi udzielono miasto ma czas z dokumentacją do 15 kwietnia i do tego terminu będzie kpl dokumentów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli dobrze widzę to jest już po 14 marca :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inspekcja

Wiadomo co z inspekcja? Co dalej??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowy termin odbiorów

Inspekcja hm podobno była dawno temu pewne jest to że otrzymałem kolejny harmonogram odbiory do 31 MAJA już to wszystko jest mało zabawne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O jakiej inspekcji mowisz? Tej zezwalajacej na oddanie do uzytku? Kiedy otrzymales ten harmonogram?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak tej zezwalajacej na oddanie do użytku i teraz jest oczekiwanie na kpl dokumentów. Nowy harmonogram który otrzymałem z dnia 21 marca
Zgłoszenie do użytkowania do dnia 15.04.2019
Odbiory do dnia 31.05.2019
Akt notarialny do dnia 31.07.2019
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam. ja mam odbior mieszkania w nadchodzacy czwartek. W koncu!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja odebralam 13 kwietnia...ale tez stracilam ekipę, której 3 razy przekładałam termin...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ktoś już mieszka ?

Zakończył ktoś już remont i cieszy się mieszkaniem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, ja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Mały Kack

Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś wie dlaczego został zlikwidowany Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca?...

Perła Księcia Kiejstuta - opinie i oceny (5 odpowiedzi)

Perła Księcia Kiejstuta powstaje w dolnej części Małego Kacka - blisko głównej osi komunikacyjnej...

Olgierda 89 (3 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w miejscu, które jest dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem - zarówno...

do góry