Widok

Kamienie żółciowe wół, kamienie żółciowe bydła, kamienie żółciowe krowy dostępne w sprzedaży hurtowej.

Kamienna Góra Temat dostępny też na forum:
Kamienie żółciowe wół, kamienie żółciowe bydła, kamienie żółciowe krowy dostępne w sprzedaży hurtowej.
Ma na celu podwojenie naszej rentowności handlowej, jesteśmy zaangażowani jako producent, dostawca i eksporter kamieni żółciowych Ox

Najwyższe zapotrzebowanie dotyczy kamieni o następujących cechach:

żółty złoty pomarańczowy kolor;
kamienie o niskim ciężarze właściwym;
wielkie kamienie;
zawartość bili rubin nie mniej niż 35%;

Istnieje również zapotrzebowanie na ciemne kamienie, jednak ceny są znacznie niższe.
Kamienie są sprzedawane w następujących specyfikacjach:

100% całych kamieni
90% całych kamieni / 10% złamanych
80% całych kamieni / 20% połamanych
70% całych kamieni / 30% połamanych
60% całych kamieni / 40% połamanych
100% łamanych kamieni
Proszek w 100% z wołu

Kamienie muszą mieć naturalny zapach zdrowego bydła wolnego od BSE. Kamienie wątroby, kamienie nerkowe, lamówki, spleśniałe kamienie, kamienie krwi, kamienie cholesterolu i kamienie pochodzące od innych zwierząt są oddzielone. Więcej szczegółów Email .... organic.cbdisolate@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o kontakt,jestemu zainteresowany
600022695 Wiesław
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jestem zainteresowany sprzedażą kamieni żółciowych proszę o kontakt 604914326
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a na co są te kamienie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mnie tez to ciekawi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupię muszelki i szczaw.
Też jest dobry. I mirabelki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jestem zainteresowany zakupem kamieni żółciowych w różnych specyfikacjach proszę o ofertę że zdjęciami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.Czy nadal jest pan zainteresowany zakupem kamieni? jesli tak to proszę o kontakt meilowy mateusz.bialek22@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

leki robione (10 odpowiedzi)

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

do góry