Widok

Znany Lekarz

Chciałam dodać opinię o lekarzu na portalu znany lekarz i okazało się, ze nie mogę tego zrobić bo nie mam konta na Pacebooku!
Nie mam i nie zamierzam mieć. Poza tym powiem wam, że jak tak przeglądałam tych lekarzy w tym portalu znany lekarz to te wpisy są chyba za pieniądze, jakieś premium czy coś. Albo jedni mają 10 opini przez 5 lat a inni 40 przez sześć miesięcy
No i tak się zastanawiam czy to jest wiarygodny portal bo chyba nie:(
Ciekawa jestem co o tym myślicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem sami lekarze nie wpisuja sobie dobrych opinii, a roznica moze wynikac stad, ze znam lekarkę, ktora przy kazdej wizycie w prywatnym gabinecie prosi bardzo o wystawienie jej opinii.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podaj nazwisko lekarza, może tu ktoś napisze swoją opinię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tam są tacy co w 9 miesięcy mają 44 opini a w 5 lat np 2 opinie lub 4. Cyrk.
Są spece co mają 50 lat lub 60 lat i kilka opini. I świerzaki co 4 miesiace temu skończyli studia i np 20 opini. Cyrk
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie tylko wystawiajacy musi mieć konto na Facebooku, ale lekarz musi prowadzić rejestrację przez portal Znany lekarz - inaczej nie zamieszcza o nim opinii. Tak jest od kilku lat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja zamiesciłem koledze 25 opini....he he
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zapisuję się zawsze na wizyty do mojej gin przez znanylekarz.pl i opinię też jej wystawiłam w tym serwisie choć nie mam konta na FB.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja za kaske pisze duzo opini tym ktorych nie znam.
Duzo kasy to i 200 opini rocznie roznym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzień dobry,

chciałabym wyjaśnić kilka kwestii. Przede wszystkim w serwisie ZnanyLekarz.pl opinię może dodać każdy Użytkownik - niezależnie od tego czy dany Lekarz jest naszym klientem, czy nie. Aby zamieścić opinię należy zalogować się za pomocą portalu Facebook. Jesteśmy zdania, że takie opinie są dużo bardziej wiarygodne i mniej anonimowe od pozostałych, co stanowi nasz priorytet. Nie jest jednak tak, że opinia musi być podpisana imieniem i nazwiskiem jej autora, a Użytkownicy (w tym Lekarz) będzie miał wgląd w dane autora opinii. Oczywiście można wybrać taką opcję, jednak nie jest to obligatoryjny. Ponieważ wiemy, że część osób nie chce podpisywać się imieniem oraz nazwiskiem, dodaliśmy możliwość wyboru podpisu.

Jedyną alternatywą logowania za pomocą portalu Facebook jest umówienie się na wizytę, do konkretnego Specjalisty, który posiada kalendarz wizyt, za pomocą naszego serwisu. Użytkownicy, którzy umówili wizytę na ZnanyLekarz.pl zweryfikowali tym samym swoją tożsamość i mają możliwość dodawania komentarzy w sposób tradycyjny.

Pozdrawiam,
Iwona Dziedzic-Gawryś, ZnanyLekarz.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pani z Z.Lekarza- Iwona Dziedzic-Gawryś to pic na wodę bo wasz portal jest płatny i są tacy co mają natrzaskane po 70-100 opini w 2-3 lata. Można to sprawdzić. A są dobrzy lekarze i mają pare opini...
Za znany lekarz się płaci....jest kasa są- efekty.
Wie Pani, że większośc pacjentów to strsi ludzie i na kompach się nie znają i FB nie mają ...a młodzi...cóż piwko, impry fury i komóry a nie siedzenie i pisanie opini bo jakiś lekarz dał receptę albo dietetyyczka -rozpiskę diety. Diety są w necie za darmo!!

Myślę, że masz wiele racji.
Dobry lekarz reklamować się się nie musi. Chyba warto zatem odpuścić sobie te adresy z początku listy czyli te promowane oraz takie co mają 40 pozytywnych opinii w pół roku.
Taki płatny portal reklamowy jest mało wiarygodny.
Lepiej popytać znajomych niż powierzać własne zdrowie nie wiadomo komu:(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieuczciwe jest to, że lekarz jest znany z imienia i nazwiska, a szkalujący go pacjent występuje pod głupkowatym pseudonimem- to jest wg Pani uczciwe? Powinna być jakaś weryfikacja danych pacjenta...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też bym coś chciała wyjaśnić. Nie od dziś wiadomo że opinie na znanym lekarzu można sobie kupić. I tak lekarze z profilem 2-3 lata nagle w ostatnie pół roku mają 20 dobrych opinii. Co dziwne opinie dodawane są mniej więcej w tych samych dniach kolejnego miesiąca. Przypadek? Nie sądzę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowni Państwo,

w naszym serwisie lekarz płaci jedynie za możliwość aktywowania kalendarza wizyt. Nie pobieramy opłat za wystawiane opinie czy ich moderację. Każdy komentarz, zarówno pozytywny jak i negatywny, przechodzi naszą wewnętrzną moderację i zostaje opublikowany, jeżeli jest zgodny z Regulaminem.

Z wyrazami szacunku,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pytanie do P. Iwony Dziedzic- Gawryś. Skoro lekarz występuje z imienia i nazwiska, może najwyższy czas aby pacjent wydający ocenę również występował z imienia i nazwiska. Ciekawa jestem, jaki jest sposób weryfikacji przez Państwa tych opinii? Wygląda na to, że w ZL pacjent może napisać wszystko, zmieszać z błotem pod jakimś durnym pseudonimem, nawet w skrajnych przypadkach zniszczyć komuś życie. Jak się Pani do tego odniesie? Pomijam fakt dodawania opinii pod sztucznie w tym celu tworzonymi nickami - np. stomatolog, który zaczął pracę zawodową w ciągu miesiąca ma nagle kilkadziesiąt pozytywnych opinii (oczywiście wszystkie wystawione pod pseudonimami typuMała Mi , Gandalf, itd....). Nie wydaje się to Pani żenujące i nieuczciwe?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram w całej rozciągłości.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Dziedzic...juz Pani dziekujemy. Ale jaja. Tam sa lekarze z 30 letnim stażem i 5 opini.
Oraz z rocznym stażem...tak roczek smarkaty i 30 opini
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowni Państwo,

pozwolę sobie odpowiedzieć w jednej wiadomości.

Każdy użytkownik, który chce zamieścić opinię w naszym serwisie, musi zweryfikować swoje konto za pomocą profilu na Facebooku lub poprzez umówienie wizyty w naszym serwisie. Administratorzy serwisu dysponują zatem danymi użytkowników. Pozornie może się wydawać, że opinie są anonimowe, ponieważ autorzy podpisują się nickami, jednak te mają za zadanie chronić ich dane osobowe i informacje o stanie zdrowia. Dane użytkowników objęte są bowiem ustawą o ochronie danych osobowych. Olbrzymia część pacjentów rezygnuje jednak z nicków na rzecz prawdziwego imienia i nazwiska.

Chciałabym odnieść się także do liczby opinii zamieszczanych na profilach lekarzy. To nie staż pracy decyduje o tym, ile kto ma opinii. Pacjenci decydują kogo oceniają, a ilość opinii na konkretnych kontach jest tego odzwierciedleniem. Proszę także pamiętać, że część lekarzy zachęca pacjentów do wystawienia opinii, podczas gdy dla innych nie jest to tak istotne.

Z wyrazami szacunku,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zaraz wyjaśnię, jak to jest z tymi opiniami. Pracuję w gabinecie stomatologicznym ( lekarz z dłuższym stażem), co jakiś czas na maila dostajemy oferty pisania opinii na temat naszego gabinetu, lekarza. Oczywiście płatne. Są to pakiety, np. 100 pozytywnych opinii w miesiącu na różnych portalach medycznych 500 zł. I cała tajemnica.

Ja też jestem lekarzem i ...nie dostaję żadnych maili żeby pisać "płatne" opinie.

Nie jestem lekarzem ale polonistką-niepraktykującą ale jednak. Czytając opinie pod nazwiskiem jakiegoś lekarza, pisane przez niby niezależne osoby, widzę ten sam styl, słownictwo, rytm zdania itp. I co więcej-mimo że, to widzę to jako pacjent korzystam z porad zarówno tych którzy mają po kilkadziesiąt super-wspaniałych opinii jak i tych którzy mają takie sobie bądź negatywne i widzę, że często to się ma nijak do rzeczywistości (choć pewnie część z tych opinii mówi prawdę).
A może ci opinio-pisacze typują wg swoich reguł bardziej przyszłościowe i zasobniejsze gabinety lekarskie a ty nie podpadasz pod ich normy i nie przysyłają ci maili albo może masz źle skonfigurowaną skrzynkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba w tym konkretnym przypadku chodzi o oferty firm zajmujących się tzw.buzz marketingiem (marketingiem szeptanym)-a z takimi firmami nie są powiązane bezpośrednio portale typu znanylekarz itd.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry