Widok

Znany Lekarz

Chciałam dodać opinię o lekarzu na portalu znany lekarz i okazało się, ze nie mogę tego zrobić bo nie mam konta na Pacebooku!
Nie mam i nie zamierzam mieć. Poza tym powiem wam, że jak tak przeglądałam tych lekarzy w tym portalu znany lekarz to te wpisy są chyba za pieniądze, jakieś premium czy coś. Albo jedni mają 10 opini przez 5 lat a inni 40 przez sześć miesięcy
No i tak się zastanawiam czy to jest wiarygodny portal bo chyba nie:(
Ciekawa jestem co o tym myślicie?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieuczciwe jest to, że lekarz jest znany z imienia i nazwiska, a szkalujący go pacjent występuje pod głupkowatym pseudonimem- to jest wg Pani uczciwe? Powinna być jakaś weryfikacja danych pacjenta...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę, że masz wiele racji.
Dobry lekarz reklamować się się nie musi. Chyba warto zatem odpuścić sobie te adresy z początku listy czyli te promowane oraz takie co mają 40 pozytywnych opinii w pół roku.
Taki płatny portal reklamowy jest mało wiarygodny.
Lepiej popytać znajomych niż powierzać własne zdrowie nie wiadomo komu:(
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani z Z.Lekarza- Iwona Dziedzic-Gawryś to pic na wodę bo wasz portal jest płatny i są tacy co mają natrzaskane po 70-100 opini w 2-3 lata. Można to sprawdzić. A są dobrzy lekarze i mają pare opini...
Za znany lekarz się płaci....jest kasa są- efekty.
Wie Pani, że większośc pacjentów to strsi ludzie i na kompach się nie znają i FB nie mają ...a młodzi...cóż piwko, impry fury i komóry a nie siedzenie i pisanie opini bo jakiś lekarz dał receptę albo dietetyyczka -rozpiskę diety. Diety są w necie za darmo!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzień dobry,

chciałabym wyjaśnić kilka kwestii. Przede wszystkim w serwisie ZnanyLekarz.pl opinię może dodać każdy Użytkownik - niezależnie od tego czy dany Lekarz jest naszym klientem, czy nie. Aby zamieścić opinię należy zalogować się za pomocą portalu Facebook. Jesteśmy zdania, że takie opinie są dużo bardziej wiarygodne i mniej anonimowe od pozostałych, co stanowi nasz priorytet. Nie jest jednak tak, że opinia musi być podpisana imieniem i nazwiskiem jej autora, a Użytkownicy (w tym Lekarz) będzie miał wgląd w dane autora opinii. Oczywiście można wybrać taką opcję, jednak nie jest to obligatoryjny. Ponieważ wiemy, że część osób nie chce podpisywać się imieniem oraz nazwiskiem, dodaliśmy możliwość wyboru podpisu.

Jedyną alternatywą logowania za pomocą portalu Facebook jest umówienie się na wizytę, do konkretnego Specjalisty, który posiada kalendarz wizyt, za pomocą naszego serwisu. Użytkownicy, którzy umówili wizytę na ZnanyLekarz.pl zweryfikowali tym samym swoją tożsamość i mają możliwość dodawania komentarzy w sposób tradycyjny.

Pozdrawiam,
Iwona Dziedzic-Gawryś, ZnanyLekarz.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

A ja za kaske pisze duzo opini tym ktorych nie znam.
Duzo kasy to i 200 opini rocznie roznym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja zapisuję się zawsze na wizyty do mojej gin przez znanylekarz.pl i opinię też jej wystawiłam w tym serwisie choć nie mam konta na FB.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja zamiesciłem koledze 25 opini....he he
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie tylko wystawiajacy musi mieć konto na Facebooku, ale lekarz musi prowadzić rejestrację przez portal Znany lekarz - inaczej nie zamieszcza o nim opinii. Tak jest od kilku lat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

tam są tacy co w 9 miesięcy mają 44 opini a w 5 lat np 2 opinie lub 4. Cyrk.
Są spece co mają 50 lat lub 60 lat i kilka opini. I świerzaki co 4 miesiace temu skończyli studia i np 20 opini. Cyrk
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podaj nazwisko lekarza, może tu ktoś napisze swoją opinię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem sami lekarze nie wpisuja sobie dobrych opinii, a roznica moze wynikac stad, ze znam lekarkę, ktora przy kazdej wizycie w prywatnym gabinecie prosi bardzo o wystawienie jej opinii.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Zdrowie

Naprawdę dobry Dom Seniora znacie? (13 odpowiedzi)

Szukam odpowiedniego miejsca a niestety w Gdańsku i okolicach nie znalazłam takiego domu, który...

do góry