Nie raz bywałam w tej restauracji na burgerze. Nigdy się nie zawiodłam. Mięso super jakości a dodatki dobrane idealnie. Cała kompozycja petarda. Zawsze wracam gdy jestem w okolicy i pozdrawiam serdecznie przemiła obsługę !