Kamila - ocena
~Kamila
37.47.208.*
(1 miesiąc temu) 19 maja 2026 o 15:50
Nie raz bywałam w tej restauracji na burgerze. Nigdy się nie zawiodłam. Mięso super jakości a dodatki dobrane idealnie. Cała kompozycja petarda. Zawsze wracam gdy jestem w okolicy i pozdrawiam serdecznie przemiła obsługę !
0
0