Widok
I jak? Są już wyniki?
Ja bym nie powiedział że sąsiad WKZ zrobił cokolwiek ponad normę dla swojej ulicy. Oświetlenie to ma być chyba tylko jeden czy 2 punkty od Pszennej a nie na całej KP... Mieszkańcy sami się składali na płyty, a z funduszu sołeckiego robiona będzie Jasia i Małgosi 2 całości! Czyli całkowicie droga wewnętrzna... A WKZ ma pod domem błoto i kałuże, więc jakoś nie widzę tutaj asfaltów pod sam dom...
Ja bym nie powiedział że sąsiad WKZ zrobił cokolwiek ponad normę dla swojej ulicy. Oświetlenie to ma być chyba tylko jeden czy 2 punkty od Pszennej a nie na całej KP... Mieszkańcy sami się składali na płyty, a z funduszu sołeckiego robiona będzie Jasia i Małgosi 2 całości! Czyli całkowicie droga wewnętrzna... A WKZ ma pod domem błoto i kałuże, więc jakoś nie widzę tutaj asfaltów pod sam dom...
Wojtek KZ wytyka błędy!!! kpina , zrobił SHOW z prokuraturą, no niestety polska to taki dziwny kraj ze mozna sobie oskarżać kazdego bez dowodów. Tak tez zrobił WKZ , żeby narobić szumu to złożył jakies bezsensowne doniesienie do prokuratury, ktora to oczywiście odrzuciła. Obecne sołectwo i rada to dramat, tylko patrzą na własne interesy, WKZ w funduszu sołecki zamieścił projekt oświetlenia na całej swojej ulicy, wza rok za pewne zrobi tam oświetlenie, a za dwa lat asfalt. Tak ma wyglądać Banino? A dlaczego Ten Pan Wojtek usuwa komentarze ze strony sołectwa? jak ludzie piszą prawdę, nie podoba mu sie to usuwa. Czy Sołectwo to jego prywatna firma?