Widok

Kandydaci na sołtysa

Czy znacie kandydatów na sołtysa . Kiedy wybory .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakieś 4600 osób? Naprawdę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niektórzy pracowali w tym czasie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

O boże na 5 lat . 5 lat stracone. 5 lat awantury.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak :) ciężko ruszyć tyłek z domu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakby była możliwość zaglosowania online to inaczej wygladalaby frekwencja
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

tym razem na 5 lat!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakby jeszcze gdzieś coś było, to pani Ula chętnie. A co!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to teraz będzie wspaniale , mamy sołtysa na miarę naszej wsi . Suweren domagał się zmian i wybrał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedyny słuszny. Suweren wybrał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Sołtys Ula- czy Pani za wszelką cenę musi być w solectwie? Ma Pani zadania do zrobienia w Radzie Miejskie mogła Pani sobie odpuścić radę sołecka a nie pchać się wszędzie gdzie można.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bodajże 94 głosy na WKZ, a 61 na p. Klecha (tak chyba się nazywał). Szkoda, że na 4800 uprawnionych na głosowanie przychodzi 160 osób. Plus taki, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że ma wpływ na miejsce swojego zamieszkania, do Rady Sołeckiej zgłosiło się 12 osób na 4wolne stanowiska.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ktoś wie jaki był wynik głosowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli nikt nie rzliczy pośredników. Jak zawsze .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak jeżeli na 4500 osób uprawnionych do głosowania przychodzi 160 osób ( nowy rekord na zebraniu) to nie ma się co dziwić. Zamiast narzekać na forum idźcie głosować . Był też drugi kandydat.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wynik już jest... i stało się to co miało się stać. .. jak to mówi klasyk w 'pi..u i wylądował '
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak? Są już wyniki?
Ja bym nie powiedział że sąsiad WKZ zrobił cokolwiek ponad normę dla swojej ulicy. Oświetlenie to ma być chyba tylko jeden czy 2 punkty od Pszennej a nie na całej KP... Mieszkańcy sami się składali na płyty, a z funduszu sołeckiego robiona będzie Jasia i Małgosi 2 całości! Czyli całkowicie droga wewnętrzna... A WKZ ma pod domem błoto i kałuże, więc jakoś nie widzę tutaj asfaltów pod sam dom...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko alternatywy brak,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

WKZ uważa że zarówno strona jak i profil na FB to jego własnosć. Ciekawe jakim prawem przywłaszcza to sobie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wojtek KZ wytyka błędy!!! kpina , zrobił SHOW z prokuraturą, no niestety polska to taki dziwny kraj ze mozna sobie oskarżać kazdego bez dowodów. Tak tez zrobił WKZ , żeby narobić szumu to złożył jakies bezsensowne doniesienie do prokuratury, ktora to oczywiście odrzuciła. Obecne sołectwo i rada to dramat, tylko patrzą na własne interesy, WKZ w funduszu sołecki zamieścił projekt oświetlenia na całej swojej ulicy, wza rok za pewne zrobi tam oświetlenie, a za dwa lat asfalt. Tak ma wyglądać Banino? A dlaczego Ten Pan Wojtek usuwa komentarze ze strony sołectwa? jak ludzie piszą prawdę, nie podoba mu sie to usuwa. Czy Sołectwo to jego prywatna firma?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Powiem tak. Gmina nie chce żeby Wojtek został Sołtysem bo wyciąga dużo błędów Gminy przykładem było spotkanie w sprawie wody. Dla tego poszą tu złe opimie. Gdyby nie rada sołecka dalej bysmy mieli wszędzie błoto a jesnak jest corqz więcej plyt. Dla tego popieram Pana Wojtka !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry