Kapitan Cook

Restauracje Kluby, dyskoteki

Gdynia, al. Jana Pawła II 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - ocena Miałam przyjemność uczestniczyć w urodzinach koleżanki, które obyły się w...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 13 stycznia 2024

Mikolaj - ocena Jedzenie na wysokim poziomie ! Zawsze , wszystko smakuje tak samo . Polecam...
~Mikolaj
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 13 stycznia 2024

Mirella - ocena Polecam . Super muza dla każdego , jedzenie ,obsługa na szóstkę. Miejsce ma...
~Mirella
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 13 stycznia 2024

Mimi - ocena Polecam dyskoteki w Kapitanie Cook, swietna zabawa i super jedzenie
~Mimi
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 13 stycznia 2024

Katarzyna - ocena Przyjemna tawerna z umiarkowanymi jak na Trójmiasto cenami. Zupy rybne byly...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 grudnia 2023

Leszek z Nowe Soli - ocena Bardzo miła obsługa i pyszne makarony
~Leszek z Nowe Soli
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 grudnia 2023

Adam - ocena Mila i profesionalna ochrona, gorzej z resztà. Przyszlismy z kolega do lokalu...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 2 października 2023

Wiesław - opinia Tak trzymać , byłem dzisiaj z żoną i wnukiem i powiem tak : smacznie,...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 lipca 2023

Jurek - opinia Bardzo dobre jedzenie. Lokal z klimatem. Polecam...
~Jurek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 maja 2023

Beata - opinia Na pewno wrócimy na przepysznego dorsza oraz rozpływający się serniczek w...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lutego 2023

Mariusz - opinia Polecam bardzo pyszne jedzenie ,obsługa super i super ceny !wystrój wnętrz bajka
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2023

Wojciech - opinia Wyjątkowo słaba obsługa, dostarcza wyjątkowo niedoprawione dania w wyjątkowo...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lipca 2022

dyskoteka wątek zamknięty Obsługa jest super, kelnerki i kelnerzy na bardzo wysokim poziomie. Jedynym...
~Ela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 maja 2019

nareszcie świeże brzmienie wątek zamknięty nareszcie świeże brzmienie, zauważyłem nowe kolumny, grają świetnie, czystość...
~stały bywalec
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Komunia w cooku wątek zamknięty Wyprawialam komunię córki. Bardzo jestem zadowolona. Zalatwialam wszystko z...
~Magdalena M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 maja 2018

NATKA wątek zamknięty Po spacerze po pięknym bulwarze nadmorskim udajac sie wzdłuż skweru docieramy...
~NATKA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

Zupa rybna na wynos wątek zamknięty Zaznaczam, że oceniam tylko i wyłącznie potrawę, ponieważ zamówiłam ją na...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

G - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce , pyszne krewetki, pomocna obsługa i kultowa...
~G
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

Magda - opinia wątek zamknięty Nigdzie indziej w Trójmieście, nie byliśmy tak miło ugoszczeni na imprezach...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2016

Zupa rybna super wątek zamknięty Przeczytałem komentarz jakiejś Pani o zupie rybnej, nie rozumiem jej opini,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
154

postów

111

wątków

do góry