Widok

Karaoke Bis

Karaoke Bis Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Karaoke Bis, - 30 września 2012 godz. 21:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WIESIU WRACAJ

Mati jest si ale wiesiu jeszcze bardziej .....wracaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze sie zagiel bieli...........

Ten utwór w wykonaniu naszego wspaniałego Wiesia już dawno nie był słysany w Ygreku,jestem za odliczaniem dni do powrotu Wiecha.Z całym szacunkiem dla Matiego to nie jest to co kiedyś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Asik

Marudy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

talenty???

jak dla mnie to tam talentowa brak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co z niedzielami???

Kurcze wybieram się na imprezkę ale brakuje mi niedzielnego karaoke pomyślcie ludziki o tym bo karaoke to świetna impreza dla studenciakó
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w niedziele

chodzimy na karoke do rogatej :P pozdrawiam rathowniczku i zapraszam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w rogatej juz nie ma karaoke

bo Syrek pożydził forsy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Cudawianki 2026 | Lato zaczyna się #wGdyni (9 odpowiedzi)

Lato zaczyna się #wGdyni - to prawda znana od lat. Nie inaczej będzie i w tym roku. Już 27...

V Festiwal dla Życia w Gdańsku (8 odpowiedzi)

Już 21 czerwca 2026 roku zapraszamy do Gdańska na jubileuszową, V edycję Festiwalu dla Życia -...

XXIII Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy (6 odpowiedzi)

UWAGA! START i META - przy Polsat Plus Gdynia ArenaPo raz dwudziesty trzeci (aż trudno nam...

do góry