Widok

Karaoke Bis

Karaoke Bis Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Karaoke Bis, - 30 września 2012 godz. 21:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WIESIU WRACAJ

Mati jest si ale wiesiu jeszcze bardziej .....wracaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze sie zagiel bieli...........

Ten utwór w wykonaniu naszego wspaniałego Wiesia już dawno nie był słysany w Ygreku,jestem za odliczaniem dni do powrotu Wiecha.Z całym szacunkiem dla Matiego to nie jest to co kiedyś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Asik

Marudy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

talenty???

jak dla mnie to tam talentowa brak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co z niedzielami???

Kurcze wybieram się na imprezkę ale brakuje mi niedzielnego karaoke pomyślcie ludziki o tym bo karaoke to świetna impreza dla studenciakó
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w niedziele

chodzimy na karoke do rogatej :P pozdrawiam rathowniczku i zapraszam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w rogatej juz nie ma karaoke

bo Syrek pożydził forsy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Barcelona: Freddie Mercury 80th Birthday (5 odpowiedzi)

GALILEO, GALILEO! Mike Moran, współtwórca albumu Barcelona Freddiego Mercury'ego i Montserrat...

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy - URC 2026 (8 odpowiedzi)

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy (Ukraine Recovery Conference - URC 2026) odbędzie się w...

Święto Morza 2026 (4 odpowiedzi)

W roku 100-lecia Gdyni Święto Morza zapowiada się wyjątkowo. Tegoroczne obchody połączą dobrze...

do góry