Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Warto odwiedzić! wątek zamknięty Miła obsługa, przepyszne jedzenie. Polecam!!!
~Sylka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

słabo wątek zamknięty Obsługa bardzo słaba. Oczekiwanie na kelnera długie. Prośba o zmianę...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

OBSŁUGA tak wiele zmienia wątek zamknięty będąc w Gdyni przyjazdem postanowiliśmy z chłopakiem wybrać się na pizze,...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Wreszcie w tym nadmorskim szale NORMALNE miejsce wątek zamknięty Flauta to nie jest miejsce, w którym dostaniecie szybko jeść, jeśli więc...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Opinia niestety na minus wątek zamknięty Do niedawna jedno z moich ulubionych miejsc teraz niestety pora przenieść się...
~Trójmiejszczanka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Tragedia! wątek zamknięty 15 minut czekania na karty... po czym nie miła obsługa i w końcu złożenie...
~L.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Przykre... wątek zamknięty Jeszcze dwa lata temu jadlam tam swietna pizze... dzis sie...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

Obsluga mega slaba wątek zamknięty Witam Jedzenie ok obsluga mega słaba w czasie naszej wizyty trwajacej ok 1h...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 maja 2017

Najgorszy Schabowy w Moim Życiu wątek zamknięty Nigdy Więcej nie wejdę do tej knajpy bardzo miła pani kelnerka (ta z...
~abcd 1989
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Masakra. wątek zamknięty Gumy do żucia wszędzie. Zapach frytury zimne potrawy. Sos podany z kurczakiem...
~Lubiący dobre jedzenie.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

lipa wątek zamknięty Byłam na obiedzie z rodzina z zagranicy na rybce .i już tam nigdy więcej.ryba...
~lusi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Porazka wątek zamknięty Obsługa fatalna, kelnerki Sa tam za kare, pala sobie przy drzwiach...
~mima
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Bardzo słabo wątek zamknięty Dzisiejszy obiad - porażka. Na cały lokal tylko jedna przyjmująca zamówienia...
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

REWELACJA wątek zamknięty Byliśmy całą rodziną w niedzielę. Najpierw wrażenie robi wystrój, a jedzenie...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Lipa wątek zamknięty Wygazowane piwo jako "promocja" , zimna pizza z tanim stwardnialym serem,...
~A i k
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 grudnia 2012

flauta - porażka i dno!!! wątek zamknięty co za knajpa - dno totalne! przed konsumpcją upewniłam się u kelnerki czy...
~marta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

marność nad marnościami! wątek zamknięty wszystko podnieśli do góry, tylko nie jakości swojej obsługi! na kelnerki...
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

DNO wątek zamknięty Obsługa fatalna, jedzenie które zamowlismy było okropne. Kelnerki jak by...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

najlepiej wątek zamknięty Ja też nie wiem gdzie Ci wszyscy ludzie chodzą nie raz bywałem we flaucie i...
~tomasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Nie narzekam! wątek zamknięty A ja jakoś nie narzekam ile razy bym nie była,to smaczne jedzenie,a zwłaszcza...
~Stała klientka Magda G.;)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
35

postów

32

wątków

do góry