Widok

Karczma Swojak w Otominie - proszę o opinie.

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś z Was miał lub będzie mieć wesele w Karczmie Swojak? Zależy mi na opinii, czy organizacja wesela w tym miejscu, przebiega pozytywnie :) Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że to jest za wcześnie na opinie, bo z tego co wiem, pierwsze wesele było w czerwcu a należy pamiętać, że nie wszyscy na forum zaglądają ;)

Byłam tam na Dniu Dziecka i mogę powiedzieć, że impreza była super piękne okolice w środku sala wygląda rewelacyjnie, jest duży parking, tylko kolejki spore były przy kasie, ale Was to już nie dotyczy ;)

Ale jak z weselem nie mam pojęcia... Myślę, że warto podpytać Właścicieli kiedy jest kolejne wesele i w tym dniu podjechać i zobaczyć pi razy drzwi jak wszystko wygląda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam na weselu w ubiegłą sobotę, ale nie jako gość, ale jako obsługa muzyczna :) Ale wypowiem się - lokal bardzo ładny, elegancki. Jedzenie dobre, choć na pierwsze dane były 3 porcje mięsa na talerzu! (nawet faceci nie mogli tego przejeść). Dekoracje skromne, ale naprawdę dawały efekt. Nie wiem co mogę jeszcze napisać - mi się tam podobało ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
up...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam z przyjaciółką szukającą miejsca na wesele :) Pani która nas oprowadzała była bardzo sympatyczna i rzeczowa, ceny przystępne (chcą nazbierać klientów), lokal pachniał jeszcze nowością. Wnętrze całkiem ładne jak na takie "swojskie" klimaty, piękne otoczenie.
Młodzi zdecydowali się w końcu na inne miejsce, ale na pewno warto się tam wybrać i przekonać samemu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma moja MARTADECOR robiła w Karczmie Swojak dekoracje sali w sobote (zdjecia moge przesłać na prv) Sala bardzo ładna oraz otoczenie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Prosze o wyslanie zdjec na adres kikut-angel@wp.pl z gory dziekuje. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem rowniez zainteresowana tym miejscem na wesele, czy ma ktos nowe informacje o tym lokalu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam na weselu kuzynki w lipcu i z tym jedzeniem to prawda - dużo i smacznie .... piękna okolica, w środku restauracja fajnie urządzona, obsługa była bardzo miła. Polecam!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
znam klientki, które miały tam wesele.
były zadowolone. Zwłaszcza pozytywnie oceniały przemiły kontakt i obsługę oraz smaczne jedzenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękna okolica i smaczne jedzenie to plusy.
Z minusów: słaby kontakt (czasem na maila czekaliśmy ok 2 tygodnie), młoda, niedoświadczona obsługa, dekoracje nas rozczarowały, a najbardziej ich niezgodność z poprzednimi ustaleniami, brak podejścia klient ma zawsze racje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat organizuje tam wesele w czerwcu przyszłego roku i mam zupełnie inne odczucia. Pan, z którym rozmawiamy odpowiada błyskawicznie, bardzo dużo doradza, także w kwestii jedzenia, bardzo elastyczni. Jeśli chodzi o dekoracje - rzecz gustu. Byłam tam jak akurat sala była przygotowana pod wesele i rzeczywiście mój gust też to nie jest, ale przecież można swoją dekorację zorganizować, z czym właściciele nie mają problemów :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak najbardziej zgadzam się z opinią wyżej, chociaż co do jedzenia według mnie na niskim poziomie. NIEDOŚWIADCZONA OBSŁUGA. Dużo, żeby opowiadać.Klimatyzacja wesele + poprawiny 800 zł - kpina. Wystrój sali - najlepiej wynająć swoją ekipę i osobę, która będzie uważnie nadzorować pracę kelnerek, bo brakuje tam doświadczonej osoby. Lemoniada 700 zł, która jest tylko na weselu, a na poprawinach brak. Poprawiny są na dole, u góry otwierają restaurację a goście sobie wchodzą i zakłucają poprawiny, zero reakcji kelnerek.

Z poważaniem M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale chyba o takie rzeczy jak wygladaja poprawiny, czy w trakcie czynna jest restauracja to para mloda pyta przed rezerwacja, rpzed weselem? to chyba wie na co sie decyduje?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Para młoda ma dużo na głowie i często wszystko wychodzi w trakcie. tak jak moi znajomi, którzy w trakcie wesela dowiedzieli się, że koszt klimatyzacji to 800 zł, gdy poprosili o włączenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam w Swojaku na dwóch imprezach u znajomych i bylo wszystko ok.Wszyscy zadowoleni.Mi smakowało,dekoracje byly ale szczerze mowiac przy zabawie nie zwrocilam na nie uwagi.Sama zarezerwowalam tam termin na uroczystość wiosną.Nie narzekam ,kontakt dobry.Osobiscie polecam.Ceny jak dla mnie przystępne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiosną organizowaliśmy w karczmie swojak swoje wesele-uroczystość ślubną. Wiedzieliśmy, że koniecznie chcemy organizować w Swojaku i nie braliśmy pod uwagę innej opcji. Jakiś czas wcześniej mieliśmy przyjemność bawić się na imprezie organizowanej właśnie w tej karczmie i byliśmy zachwyceni ilością, jakością i smakiem potraw! Dlatego też postanowiliśmy tam zorganizować swoją imprezę. Dodam że trudno nas zadowolić, jesteśmy wymagającymi i świadomymi klientami:) Jedzenie przepyszne! Rosół najlepszy jaki w życiu jadłam z domowym makaronem - ponoć pyrkał na małym ogniu przez dwa dni :) Przepyszna pieczona kaczka, tatar, mięsa - słowem wszystko! Ilości ogromne. Na drugi dzień po weselu dostaliśmy tyle jedzenia, że ledwo pomieściło się w bagażniku (przekonaliśmy się kiedyś, że nie każda restauracja pakuje później to co zostało). Pan Tomek (właściciel) kompetentny i z poczuciem humoru, dużo doradzał nam podczas wyboru menu jak i pomagał przy innych problemach. Widać, że są doświadczeni i że praca sprawia im przyjemność. Czekamy aż pojawi się jakaś okazja do świętowania żeby znowu móc wszystkich zaprosić do karczmy:) A rosół śni mi się po nocach - szkoda, że nie ma go na co dzień w karcie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę spytać jaka jest cena za talerzyk? Bardzo podoba mi się ten lokal, ale do naszego wesela niecałe 2 lata, więc szukamy czegoś sensownego w przystępnych cenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musielibyście się skontaktować z Panią Kamila. Sam Miałem tam wesele później chrzciny Dziecka i Roczek Było super :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My również organizujemy tam wesele i jesteśmy zadowoleni z komunikacji, lokalu o raz menu :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak wyglada sytuacja jezeli chodzi o np. Korkowe Oraz poprawiny? Dodatkowe koszta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poprawiny płaci się dodatkowo, za osobę albo czas trwania poprawin a korkowe do uzgodnienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, widzę, że temat dość stary ale może komuś się przyda :-) Miałem niedawno przyjemność fotografować wesele w Swojaku, jak wypadło można sobie zobaczyć tutaj: https://www.michalufniak.pl/karczma-swojak-otomin-klaudia-i-dawid/ Bardzo polecam! Super klimat, przemiła obsługa i pyszne jedzonko! :-)
Fotografia ślubna: https://www.michalufniak.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry