Widok

Karol - ocena

Burgeon Temat dostępny też na forum:
Zdecydowanie polecam tą firmę. Zleciliśmy im remont łazienki i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Prace zostały wykonane solidne, estetycznie i z dużą dbałością o szczegóły. Na plus zasługuje również kontakt, fachowe doradztwo oraz sprawna organizacja całego remontu. Widać że firma zna się na rzeczy i podchodzi do realizacji profesjonalnie. Łazienka wygląda świetnie, a cały proces przebiegł bez zbędnego stresu. Polecam każdemu, kto szuka rzetelnej ekipy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za obszerną opinię. Bardzo doceniamy poświęcony czas oraz szczegółowe uwagi. Każda informacja zwrotna jest dla nas ważna i pomaga nam stale doskonalić nasze usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry