Widok
Karolina - opinia
W ostatnich dniach rodzilam w tym szpitalu, obsluga lekarska i pielegniarska bardzo dobra a jesli chodzi o zywienie ponizej krytyki, mam nadzieje ze we wszystkich szpitalach tak nie podaja jedzenia jak w tej klinice.
Moja ocena
Oddział Izolacyjny,Położniczo-Noworodkowy,Położnictwa Aseptycznego i Patologii Ciąży
kategoria: Szpitale
obsługa: 5
jakość usług: 3
wyposażenie: 5
czas oczekiwania: 5
ocena ogólna: 5
4.6
* maksymalna ocena 6