Widok

Karta profilaktycznego badania lekarskiego ucznia klasy O

Bilans sześciolatka to badanie określające ogólny stan zdrowia dziecka pod kątem gotowości rozpoczęcia nauki w szkole. Czy może mi ktoś wytłumaczyć po co w takiej karcie mam wpisywać informacje o warunkach mieszkaniowych, ilości pokoi jak również stan zdrowia rodziców? hmmm trochę zirytowało mnie to pytanie bo przecież chodzi o badanie naszego dziecka a nie nas i tego ile mamy "izb" w mieszkaniu. Na co komu to? proszę oświećcie mnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiem, też mnie to wkurzyło jak wypełniałam taką kartę. I też mnie ciekawiło po co to komu? Mogę jeszcze zrozumieć jakies informacje o stanie zdrowia rodziny, np. pod kątem czy są jakieś choroby dziedziczne, które mogą z czasem wyjść też i u dziecka. Ale ilość tych ładnie nazwanych izb? Jedni będą mieli 3 izby i mieszkanie 100 m2, inni 3 izby i 30 m2, więc jakie to ma znaczenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Morena

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

Leśna Dolina (19 odpowiedzi)

Lokalizacja osiedla Leśna Dolina pośród drzew i w bliskiej odległości od Parku Krajobrazowego...

do góry