Widok

Karta profilaktycznego badania lekarskiego ucznia klasy O

Bilans sześciolatka to badanie określające ogólny stan zdrowia dziecka pod kątem gotowości rozpoczęcia nauki w szkole. Czy może mi ktoś wytłumaczyć po co w takiej karcie mam wpisywać informacje o warunkach mieszkaniowych, ilości pokoi jak również stan zdrowia rodziców? hmmm trochę zirytowało mnie to pytanie bo przecież chodzi o badanie naszego dziecka a nie nas i tego ile mamy "izb" w mieszkaniu. Na co komu to? proszę oświećcie mnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiem, też mnie to wkurzyło jak wypełniałam taką kartę. I też mnie ciekawiło po co to komu? Mogę jeszcze zrozumieć jakies informacje o stanie zdrowia rodziny, np. pod kątem czy są jakieś choroby dziedziczne, które mogą z czasem wyjść też i u dziecka. Ale ilość tych ładnie nazwanych izb? Jedni będą mieli 3 izby i mieszkanie 100 m2, inni 3 izby i 30 m2, więc jakie to ma znaczenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Morena

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

Kusocińskiego (13 odpowiedzi)

Morena to dzielnica ceniona za dogodną infrastrukturę, szeroką ofertę handlową, edukacyjną i...

Leśna Dolina (20 odpowiedzi)

Lokalizacja osiedla Leśna Dolina pośród drzew i w bliskiej odległości od Parku Krajobrazowego...

do góry