Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Czy kas catering jeszcze działa? wątek zamknięty Witam, jestem zainteresowana sala namiotowe, ale niema prawie żadnych nowych...
~gość 1
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2015

GORĄCO POLECAM !!! wątek zamknięty Byłam jako gość na weselu przyjaciółki. Bawiłam się świetnie. Sala...
~Monia:)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Studniówka wątek zamknięty Miałam przyjemność zorganizowania studniówki dla swojej szkoły. Polecam KAS...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

studniowka wątek zamknięty bylam na studniowce w kas cateringu i powiem tak: dj świetny, naprawde dzieki...
~***
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

Super Sylwester:) wątek zamknięty Fantastycznie przywitalismy Nowy Rok.Sala piękna,przestronna i bardzo...
~Ewa & Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

obrona wątek zamknięty Chciałam zdecydowanie zaprotestować komuś kto wstawił ten negatywny komentaż,...
~M+M
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2012

Zaciekawieni... :) wątek zamknięty Planujemy z narzeczonym pobrać się w przyszłym roku. Szukaliśmy oryginalnej...
~Wiktoria i Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Żenada wątek zamknięty Sala wygląda elegancko biorąc pod uwagę fakt że to "namiot" . Obiad skromny i...
~Gość weselny
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lipca 2012

Zadowolona wątek zamknięty Witam. 5 marca byłam na balu karnawałowym w Suchym Dworze i serdecznie...
~Dagmara
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2011

Cóż to było za wesele!!!!! wątek zamknięty Jako uczestnicy tegoż wesela, chcielibyśmy gorąco polecić firmę Kas Catering...
~Tomasz Tomanik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

KM NSZZ "Solidarność" POiW w Gdyni - opinia wątek zamknięty Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” POiW w Gdyni składa...
~KM NSZZ "Solidarność" POiW w Gdy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

POLECAM GORĄCO:) wątek zamknięty zamówiliśmy chrzciny na 30 osób.Wszystko było naprawde świetnie...
~Dagmara i Tomek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 września 2010

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Przyjęcie udane i co najważniejsze moi goście zadowoleni. Jedzenie pyszne,...
~Nika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 listopada 2009

POLECAM SERDECZNIE wątek zamknięty Impreza udała sie na 200%.Jedzonko pyszne obsługa przesympatyczna.Wszystko...
~Basia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 lipca 2009

Komunia wątek zamknięty Jednym słowem wielka porażka!wystrój po najniższej lini oporu(ze zdjęciami w...
~Renata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

15

wątków

do góry