Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NAJLEPSZY SALON KOSMETYCZNY W GDANSKU!!! wątek zamknięty Salon p.Malwiny polecila mi moja przyjaciolka ktora pierwszy raz trafila tam...
~KASIA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Wspaniałe odprężenie wątek zamknięty Wczoraj skorzystałam z masażu na plecy i twarz - do dziś nie mogę przestać...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2012

Kasia - opinia wątek zamknięty Aż nie wiem od czego zacząć pochwały :) dzięki pani Malwinie codziennie rano...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Do gabinetu p. Malwiny trafiłam z Grouponu. Profesjonalnie wykonywane...
~marzena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

Dżoana - opinia wątek zamknięty Pani Malwina jest profesjonalistką!! z czystym sumieniem oddaje się w jej...
~Dżoana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Od paru miesięcy korzystam z usług salonu Pani Malwiny i jestem zachwycona....
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lipca 2012

Polecam korzystac z Salonu Kashmir SPA, szczrze, nie zawiedziesz isie, pomoze Ci na pewno1 wątek zamknięty Trafilam do Salonu z Grupona, zrobil mi syn prezent urodzinowy, trafilam na...
~Kamilla G.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2012

Szczerze polecam!! wątek zamknięty Zabiegi na twarz w salonie Kashmir Spa to sama przyjemność, szczerze polecam...
~Pani Joasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2012

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Jeżeli szukasz salonu kosmetycznego, w którym panuje miła atmosfera, a przy...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

BEATA-POLECAM! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonanych przez panią...
~BEATA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 marca 2012

Zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Pani Malwina to profesjonalistka w każdym calu, posiada ogromną wiedzę z...
~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2012

basia - opinia wątek zamknięty Treść opinii: Do salonu trafiłam poprzez groupona.P. Malwina bardzo...
~basia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

Hanita - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam,super miła obsługa i świetne zabiegi, pełen relaks;)
~Hanita
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Bardzo polecam wątek zamknięty Trafiłam przypadkiemgdyż mieszkam w pobliżu. Bardzo miła pani kosmetyczka,...
~A
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lutego 2012

Polecam! wątek zamknięty Trafiłam z grupera więc na początku miałam pewne obawy, wiadomo różnie to...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Wizyte w gabinecie Pani Malwiny okreslilabym jako indywidualna terapie dla...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

rewelacja! wątek zamknięty Serdecznie polecam, super atmosfera, Pani Malwina jest świetna! :)
~asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Polecam wątek zamknięty Znalazłam gabinet przypadkiem na gruponie, skorzystałam i jestem zadowolona....
~Ewelina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

pełen profesjonalizm, miła atmosfera wątek zamknięty Drugiego takiego salonu w Trójmieście ze świecą szukać i naprawdę chce się...
~Iwona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Bardzo polecam!!!!! wątek zamknięty Witam! do KASHMIRSPA pierwszy raz trafiłam przez GROUPON i przyznam się,że...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry