Widok

Kasia z Heilbronnu

Kasia z Heilbronnu Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Kasia z Heilbronnu.
Kasia z Heilbronnu
Heinrich von Kleist

Przekład: Jacek St. Buras

"Kasia z Heilbronnu" to baśniowa opowieść o poszukiwaniu miłości, a choć powstała dwieście lat temu, wciąż niepokoi tajemniczą psychologią postaci i zachwyca poetyckim pięknem. Główny bohater, Fryderyk vom Strahl, chce ułożyć sobie przyszłość z ukochaną kobietą, ale w jego życiu pojawiają się niemal jednocześnie dwie ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogie bilety

Bilet do Teatru Starego w Krakowie kosztuje 25 zł do Wybrzeża 40 zł,dlaczego?
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 13

Proszę uważnie czytać.

Bilet normalny do Teatru Starego od lutego 2011 roku będzie kosztować 50 zł.
To co Pani wyczytała (25zł) to cena na spektakl Ajas, który był w repertuarze dosyć dawno i jest to już nieaktualne.
Polecam sprawdzać informacje a potem popierać czyjąś opinię.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

bo malo ludzi chodzi do Teatru Wybrzeze wiec musza jakos nadrobic by nie upasc ;P
a apropo premiery - nie przekladacie jej ? wszystko planowo ? wow!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 20

Sztuka stworzona w czasach romantyzmu klasycznego

Tymczasem aktorzy łażą znowu w jeansach i ciuchach w których przyszli na spektakl.I znowu brednie że chodzi o uwspółcześnienie ,o ponadczasowość itp.A chodzi o kasę , minimalizm ,chorą oszczędnośc na kostiumach ,wystroju...Znowu jak Szekspir grany w Wybrzeżu w t-shirtach ,dresach . Obrzydliwośc i robienie z widza durnia .Też mam przyjśc na premierę w adidasach i starej bluzie z kapturem?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

tak.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmmm

Jaki Szekspir??? To Heinrich von Kleist i niemiecki romantyzm jest...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ceny biletów:
norm. 100 zł
nic dodać nic ująć !!!! tylko tak dalej ................
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

sto to sto nie trzeba nic dodawać. chyba, że masz za dużo :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ktoś wie o czym jest ta sztuka???

Niestety byłam na tym spektaklu, ale mino to nie wiem jaki niby ma byc morał tej sztuki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

sztuka ???

byłem na premierze, nie wiem jaki morał tej sztuki ale wiem że nudy, nudy, nudy, ludzie ziewali, jakaś pani przysnęła, szok jeszcze czegoś takiego nie widziałem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety wielki ziew na sali

Słaby! zbyt dużo wątków pobocznych niezwiązanych z głównym tematem. Wątek miłosny, nie miał w sobie romantyzmu, chemii a nic innego, co mogłoby sprawić, że miłość między bohaterami jest prawdziwa i co najważniejsze wiarygodna. Źle dobrane stroje, niepotrzebne "zapychacze scen". Spektakl jednym słowem jest nieprzejrzysty i bardzo mało wyrazisty, mówiąc po polsku- nudny. Przykro mi, że tak napisałam, ale nie mogłam się powstrzymać.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak zwykle żadna rewelacja

To kolejna sztuka prezentowana w teatrze Wybrzeże, która bynajmniej nie rzuca na kolana.Scenografia żadna-chyba w ramach oszczędnosci,, kostiumy bez pomysłu i całość ogólnie słaba.Chyba jako rekompensatę reżyser dorzucił trochę golizny(bo innego uzasadnienia tej rozbieranki nie widzę).Naprawdę niewarto, niestety, chodzić do tego teatru.Powtarzam to sobie już kolejny raz i..idę, bo się łudzę,że jednak coś się zmieni.Ale teraz to już z pewnością tak szybko sie nie wybiorę na kolejną chałę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Kora. Boska (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kora. Boska . Kora. Boska O Matki Boskie, które u boku Kory (Katarzyna...

Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania (10 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania . Teatr Bajka z...

Romeo i Julia is not dead (10 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Romeo i Julia is not dead . ROMEO I JULIA IS NOT DEAD na motywach dramatu...

do góry