Bardzo zadowolona klientka
Serdecznie polecam. Skorzystałam z makijażu permanentnego i jestem zachwycona...
Serdecznie polecam. Skorzystałam z makijażu permanentnego i jestem zachwycona...
-
ostatnia odp. 8 lat temu
dodano: 22 września 2017