Odpowiadasz na:

Re: Katar i kaszel-na zmianę tydzień zdrowa-tydzień chora

u nas też tak jest, tylko przerwy w katarze są rzadziej niż co tydzień :/

zaczyna się od kataru, zwykłego, wodnistego - on spływając powoduje kaszel. Gardło czyste, osłuchowo czysto,... rozwiń

u nas też tak jest, tylko przerwy w katarze są rzadziej niż co tydzień :/

zaczyna się od kataru, zwykłego, wodnistego - on spływając powoduje kaszel. Gardło czyste, osłuchowo czysto, gorączki i innych objawów nie ma, katar ciągle wodnisty(przezroczysty).
Raz było tyle zalegającej wydzieliny, że Młody dostał antybiotyk na 3 dni.
Do przedszkola chodzi - za pozwoleniem lekarza :] (katar typowy dla przedszkolaków, trzeba zaakceptować i przeczekać, przy mrozach powinno się uspokoić)

teraz od 1,5 tygodnia jest na Flavamedzie. Ostatnie noce coraz mocniej kaszlał, tej nocy obydwoje odstawiliśmy ponad 1,5 godzinny koncert kaszlowy i o 3 nad ranem wylądowaliśmy na Zaspie, na nocnej opiece medycznej :P Młody ma zapalenie krtani. Dalej Flavamed, doraźnie Sinecod, intensywne nawilżanie śluzówki nosa solą morską (6 razy dziennie), + Nasivin Soft 3x2

Spanie przy uchylonym oknie (żeby było chłodno - ale tak akurat śpimy prawie cały czas, chociaż przy ostatnich wiatrach nawet ja wymiękłam ;) i tylko rozszczelniłam mocniej okno).

Ja mam to co On wcześniej - jako, że od września walczę w zapaleniem zatok, to spływający katar powoduje kaszel... Nie pozbędę się go, póki nie wyleczę kataru. Osłuchowo czysto. Lekko zaczerwienione gardło.

zobacz wątek
11 lat temu
AgusiaGda

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry