Widok

Kazar - reklamacja torebki..

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Czy ktos reklamowal moze w Kazarze torebke? Na mojej poodchodzily te lamowki na wykonczeniach (pod suwakiem, przy mocowaniach do paska, przy logo) i sie zastanawiam czy uznaja...
http://torebkiwizytowe.pl/2013/03/07/kazar-torebka-listonoszka-jak-nowa-pikowana-czarna/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej hej
torebka podobna do mojej :)
ja kupowałam moją we wrześniu. w drugi dzień Świąt urwał mi się pasek i pękły lamówki. Złożyłam reklamację i po 2tygodniach dostałam naprawioną torebkę. Zrobili to naprawdę solidnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze, to dobrze ze bylas zadowolona...ja sie obawiam ze wcisna standardowa spiewke-uszkodzenie mechaniczne, bo u mnie po prostu brak w niektorych miejscach tych lamowek, a watpie, ze da sie to naprawic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hey mam tą samą torebkę ,co Ty w marcu będzie rok i nic się z nią nie dzieje .. natomiast kupiłam mojej mamie ,bo też jej sie spodobała i w ciągu 6 mies. musiała 3 razy reklamować .. bo ciagle ta lamówka jej odpadała ...za 3 razem znowu dostała naprawiona ,ale powiedziała ,że nie przyjmuje tej torebki babka gdzieś zadzwoniła i oddali pieniadze.:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Torebki Kazara niestety niewiele mają wspólnego z jakością, moja koleżanka swoją reklamowała 6 razy bo ciągle coś się rozwalało,najpierw 6 razy naprawiali a potem dostała nową która niestety też ciągle się rozwala...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobaczymy co z moja zrobia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mam kilka torebek z kazara, i zawsze te same wady , otarcia na rogach . za każdym razem wymiana torebki na nowa. solidna firma !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam ten typ torebki i ma już 2 lata a wygląda jak nowa. Tylko fakt, że rzadko ją nosze. Natomiast kupiłam kiedyś w Kazarze za kupe kasy oficerki i już nigdy więcej nie kupie tam butów, tragiczna jakość.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja swoja nosze caly czas wiec moze dlatego:) a co do butow, to slyszalam ze sa bardzo kiepskiej jakosci..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No a cena jest wysoka. PS. tak samo Prima Moda :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, rzeczywiście dziwna sprawa, że pojawiają się otarcia na rogach... jak sama napisałaś - otarcia - czyli uszkodzenia mechaniczne. Żal czytać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
noo, bo przeciez utarta regulka ze uszkodzenia mechaniczne nie podlegaja reklamacji...wiec naprawde niezle ze zawsze wymieniaja Ci ta torebke:)) ciekawe jak z moja zrobia heh:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To miałaś szczęście,bo moja torebka Kazar po upływie niespełna roku,nadaje się do wyrzucenia.Torebkę nosiłam sporadycznie,reklamację odrzucili mi dwukrotnie,twierdząc,że uszkodzenie powstało w czasie normalnego użytkowania,co jest bzdurą.A odmowę przesłali pocztą,ale torebki do dziś nie mam.
Dla mnie firma Kazar jest niesolidna.Nikomu jej nie polecam.W sklepie,gdy złożyłam reklamację i czekałam na dokumenty widziałam wiele osób,które składały reklamację.Więcej było klientów z reklamacją,niż ludzi oglądających towar.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się z opinią,że firma Kazar nie jest firmą godną polecenia.Torebka u nich zakupiona nadaje się do antyreklamy tej firmy.Skóra jest bardzo złej jakości( w innym wypadku nie odpadłby jej fragment z tzw.wężowej skórki) pośrodku torebki.A firma odrzuca reklamację...Mam nadzieję,że nikt więcej się nie nabierze na tę "uznaną" markę.Torebka była kupiona za pełną cenę... .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
reklamowałam-torebkę-już-dwa-razy
za-kazdym-razem-tak-poztywnie-rozpatrzona-reklamacja-i-bezpłata
na-naprawa-ale...po-raz-trzeci-muszę-zgłościc-reklamacje-
mam-już-tego-dośc
nie-polecam
przereklamowana-firma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W mojej torebce Kazar powłoka uległa starciu po 2 miesiącach. Mimo kolejnych odwołań nie uznano mi gwarancji! Przestrzegam, firma Kazar, to jakość chińska, a cena zachodnia! Przestrzegam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Buty też mają słabej jakości. Po miesiącu użytkowania złuszczyła się skóra na jednym z butów. Reklamacja oczywiście została odrzucona. Odwołanie również odrzucili. Obiecałam sobie: nigdy więcej produktów marki Kazar!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też uważam,że firma Kazar jedzie na swojej dobrej opinii sprzed lat,a teraz sprzedaje buble i mimo 2 lat gwarancji,robi wszystko,żeby reklamacje odrzucić pod byle pretekstem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Siedzac na zachodzie stwierdzam ze nie ma na szeroko dostepnym rynku EU lepszych butow czy torebek np niz Rylko, Baldaccini i Wojas (brytyjskie wiodace firmy to szajs przy naszych).

Trzeba pamietac ze u nas uchowala sie jakosc, bo zalatwianie czegokolwiek z chinami dla wielu firm jest nie do przeskoczenia ze wzgledu na bariere jezykowa i maly wybor dobrych managerow ze znajomoscia jezykow.

Podobnie sie sprawa ma z torebkami, wybieralabym polskich producentow jak Wittchen, Rylko itp.

ostatnia sprawa - wspierajac polskich producentow dajesz prace rodakom i nie napychasz kieszeni wazniakom z cypru wzamian za 'chinska' jakosc.

Ja zawsze jak jestem w PL to wracam z waliza wypchana butami i torebkami, bo brytyjskie kolezanki wola polska jakosc :)

kupowanie w nowomodnych polskich firemkach tez jakos blisko chin lezy, dlatego omijam twory jak kazar, LPP ze wszystkimi markami itp szajs wzorowany na chlamie zachodnim.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
zastanawiam się czy jest wogóle sens kupowania torebek Kazar za tak dużą kasę bo takie listonoszki stoją ok 300zł a wcale nie sa skorzane. Owszem sa sliczne to musze przyznac sama zastanawialam sie czy zakupic jakas, ale po waszych opiniach chyba sobie odpuszcze...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja kupiłam w zeszłym roku, włąśnie za 250zł, szajs jakich mało, więcej na pewno nie kupię! reklamowałam juz raz, lamówka zeszła, zatrzask się zepsuł. Naprawili, ale co z tego jak znowu się sypie. szkoda kasy!Ni ewiem co mnie podkusiło , zeby kupić to badziewie....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak dla mnie - skórzane rzeczy z Wojasa sprawdzają się najlepiej.
Portfele - po dwóch latach nic się z wojasowym nie dzieje... Za to Ochnik i Wittchen... po kilku miesiącach nadawały się do śmietnika :/
Torebki Wojasa również polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też miałam taka wadę i wymienili mi na nowa .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Buty nawet wygodne i ładne ale bardzo nietrwałe !, Po 4 miesiącach używania zdeformowała się cholewka lewego buta. 12 dni po zgłoszeniu reklamacji otrzymałem informację, że buty zostały skierowane do naprawy po kolejnych dwóch tygodnia kolejna informacja, że są naprawione i czekają w salonie. Niestety buty nie zostały naprawione i nie było widać żadnych śladów próby naprawienia. Po moim odmówieniu przyjęcia obuwia ponownie skierowane do naprawy a po 60 dniach od pierwszego zgłoszenie dostaję kolejną informację, że buty skierowane do niezależnego eksperta. Firma wykorzystując swoją pozycję stara się zniechęcić do dochodzenia praw przez konsumentów i utrudnia wyegzekwowanie ich praw. Salony może i piękne ale mentalność z czasów "głębokiej komuny". Nie polecam i odradzam zakupy w tej sieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zgadzasz się z odrzuceniem reklamacji obuwia/odzieży/torebki?
Zobacz jak pomagamy innym: http://wegner-rzeczoznawca.pl/?z_zycia_firmy

Nie wahaj się i już dziś prześlij przez formularza na stronie http://wegner-rzeczoznawca.pl/?konto zdjęcia wady, opis wady, zgłoszenie reklamacyjne oraz odpowiedź sprzedawcy do bezpłatnej oceny – a my bezpłatnie odpowiemy jak skutecznie walczyć o swoje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie, chcę podzielić się swoim niestety nie zadawalającym doświadczeniem z firmą kazar. Od Mikołaja dostałam torebkę tej firmy i po trzech miesiącach bardzo łagodnego użytkownania zauważyłam że rogi zaczęły się przecierać. Torebkę zareklamowałam i po tygodniu otrzymałam standardową odpowiedź o odrzuceniu reklamacji z powodu uszkodzeń mechanicznych. Stwierdziłam wtedy że tego tak nie zostawię bo torebka za 700 zł powinna mi służyć dłużej niż trzy miesiące. Udałam się do kolegi prawnika i pomógł mi on w napisaniu pisma o przedsądowym wezwaniu do naprawy towaru. Teraz reklamacja jest uwzględniona i otrzymuje zwrot pieniędzy, mimo pozytywnego rozpatrzenia reklamacji nigdy więcej nie będę już klientką firmy kazar która ma się za tak solidną. Zatem każdemu radzę walczyć do końca ponieważ ta firma żeruje na swoich klientach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam na stronie internetowej torebkę przyszła paczka niestety torebka miała wytarcia na rogach tak jakby ktoś nosił i przyczepił metkę z powrotem nigdy więcej zakupów z ich strony internetowych. Odesłałam reklamacje przyjęli całe szczęście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

Co na prezent dla babci na 80lat?? (38 odpowiedzi)

dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.

thermomix -czy warto kupic?? (8 odpowiedzi)

Hejka-czy moze któraś z was ma thermomix??dzisiaj w pracy o nim słyszałam ze taki boski, troche...

do góry