Kebab Jerusalem

Kebaby

Gdańsk, pl. Dominikański 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Miodzio wątek zamknięty Wiele razy zamawiałem właśnie w tym Kebabie przez pyszne.pl. Jedzenie jest...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2018

W sam raz na zmęczony od alkoholu żołądek! wątek zamknięty Bardzo porządne kebaby - jakość powtarzalna i potwierdzona przez znajomych, z...
~karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

bardzo smaczny kebab ,polecam kebab jerusalem wątek zamknięty witam ,kebab bardzo smaczny ,sos ,surowki i mieso rownomiernie rozłozone...
~piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

Benzadzieja! Nie polecam nikomu wątek zamknięty Próbowałem Jerusalem na prawde wiele razy, za każdym razem dając mu szansę na...
~Krzychu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

kebab gotowiec bez negocjacjii wątek zamknięty witam. podjechałem pod kebab we Wrzeszczu jak zawsze po pracy bo jest...
~rys
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

najlepszy wątek zamknięty bez dwoch zdan najlepszy. zjadlem sporo kebabow, bo lubie :) wiec moge...
~marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

moge polecic czasami wątek zamknięty Wczesniej jak tego kebaba otwierali w srodmiesciu byl o wiele lepszy. szef...
~bq
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2014

Tak zachwalone chyba przez podpitych imprezowiczów wątek zamknięty Jadłam już wiele kebabów w Trójmieście i poza nim oraz w Turcji. Ten wypada...
~werty
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2014

Nowy pracownik nowe kłopoty wątek zamknięty Witam Wczoraj wieczorem koło 21 zastanawiałem się nad wyborem kebaba czy...
~Piotr
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Najlepszy kebab! wątek zamknięty Kebab jakich mało w trójmieście, duże rolo wymiata! Najlepsze jakie jadłam,...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i bardzo smaczny kebab z baraniny. Na pewno jeszcze...
~Zadowoleni klienci
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

Tragedia wątek zamknięty Lokal prowadzony przez arabów i nastawiony wyłącznie na zbicie kasy.Jedzenie...
~jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 listopada 2013

popsuło się wątek zamknięty niestety wszystko co dobre szybko się kończy. W przeciągu dwóch tygodni...
~x
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Super :) wątek zamknięty Najlepszy kebab jaki jadłem. Ogromna porcja i super cena. Bardzo miła i...
~kebabożerca
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

The best! wątek zamknięty Byłam tu dziś pierwszy raz na kebabie, cena do ilości? Przystępnie, to...
~Eve
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

Falafel ochyda wątek zamknięty Kotleciki wegetariańskie są strasznie suche przez co cały kebab do d... Kibel...
~Przemek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

marcin z żabianki..... wątek zamknięty jakosc ,obsluga,towar,cena....... zaje..e....
~marianoitaliano
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2013

polecam! wątek zamknięty Jeden z najlepszych kebabow jakie jadlam. Pomimo późnej pory tj. 3 nad ranem...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Iwonka - opinia wątek zamknięty Najlepszy kebab w Trójmieście! Bardzo oryginalne durumy, gdzie...
~Iwonka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

Najlepszy kebab ! wątek zamknięty Na początku obawiałam się, że kebab po prostu mi nie zasmakuje, ale teraz...
~Karolina.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry