Kebab King

Kebaby Bary

Gdańsk, Rajska 4C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
porazka wątek zamknięty korzystalem kilkakrotnie w lokalu i nie moge sie do nieczego przyczepic....
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

ŻENADA wątek zamknięty kiedyś bywałam tam często ale ostatnio to jakiś żal. Pani na kasie...
~klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

NIE POLECAM!!!!! wątek zamknięty Nie nie nie i jeszcze raz NIE. Nie polecam tej knajpy, kilka razy zamawiałam...
~Alicja Z.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Kurier naciągacz wątek zamknięty Złożyłem zamówienie przez portal Pyszne.pl. Czas oczekiwania miał wynieść max...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Najlepszy Kebab jaki jadłem, kierowca 1 klasa wątek zamknięty Na dostawę czekałem 25 minut, byłem w szoku że tak szybko. Jedzenie gorące,...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

Parodia wątek zamknięty Kebab za 17 zl wielkosci piesci. 2/3 z tego to sama salata. Sos tez jakas...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Nie polecam dostawy do domu... wątek zamknięty ...już trzeci raz i ostatni czekaliśmy ponad 2 godziny na jedzenie, które jak...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

tragedia wątek zamknięty Bywalismy wielokrotnie, ale to co nas dziś spotkało to wielka żenada. Na...
~asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Masakra, na jedzenie czekaliśmy ponad pół godziny. To co dostałam na talerzu...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

oszustwo na wynos wątek zamknięty Zamówiłem zwykłego i mega kebaba na talerzu. Otrzymałem dwa takie same. Ale...
~ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

Oszuści!! wątek zamknięty skladajac przez telefon zamowienie pytałam o koszt dostawy - miał byc...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2015

Rozczarowanie i przede wszystkim zniesmaczenie!!! wątek zamknięty Do Kebab Star zdarzyło mi się chodzić, jednak dziś był ostatni raz. Nie dość,...
~Ryjek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Lekki dramat wątek zamknięty W kebabie tylko mieso i kapusta, gdzie cebula, pomidor itd.?Feta watpliwej...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

kompletny badziew,obsługa powinna wątek zamknięty obsługa nie rozumie zamówienie,co innego zamówione ,a co innego otrzymano...
~rosomak1111
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

bardzo polecam wątek zamknięty Odwiedzalem star w gdyni i nie moglem sie doczekac az bedzie w gdansku....
~Piotr C
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Długi czas oczekiwania i rozmiar jak dla niemowlęcia wątek zamknięty Czekaliśmy 1.30h otrzymaliśmy jedzenie od mało miłego kierowcy, wielkość...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

kebab ocieka tłuszczem wątek zamknięty Wczoraj jadłam kebaba w Kebab Star w Gdańsku. Mój durum kebab ociekał żółtym...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

ok wątek zamknięty Dobre jedzenie średnie porcje ogólnie ok. Właściciele nie zepsujcie jakości.
~kebab
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Masz czas i nie jesteś zbyt głodny... wątek zamknięty Czas dostawy wydłużył się z godziny do ponad dwóch. Jedzenie zimne, zupełnie...
~Mic
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Jest OK wątek zamknięty Jak na Kebab do bardzo ładna knajpa - a co do jedzenia to smakowało i polecam:)
~Jogi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry