Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Masakra !!!!!!!! wątek zamknięty Uważajcie bo izmir się zmienił. Kebaby masakra twarda sucha bułka mięso...
~Daniel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2019

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Witam. Zamówiłam dzisiaj kebaba w zestawie i kebaba w boxie. Mięso zimne...
~karykary
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2018

df wątek zamknięty jakoś adekwatna do ceny . Porcję duże
~dzik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Warto spróbować wątek zamknięty Po dość długiej przerwie spróbowałem dać lokalowi "drugą szansę" i zamówiłem...
~Pruszczanin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Kebab wątek zamknięty Porażka,Kebab zimny,bardzo bardzo mało mięsa,sama surówka składa się jedynie...
~XXX
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Nie miła obsługa................ wątek zamknięty dobre jedzenie, szkoda tylko ze obsługa odbierająca telefon potrafi byc nie...
~Stały Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

fanka kebabów - opinia wątek zamknięty zamówiłyśmy kebaba i zostałyśmy poinformowane o czasie oczekiwania - do...
~fanka kebabów
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

Nie polecm wątek zamknięty Dnia 13.07.2016 wraz z kolegami kupilismy kepsa czekalismy 82...
~Niezadowolony klijent
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

Co to ma być? wątek zamknięty Zamawiamy sobie z kolegami 5 kebsików dowóz do godziny zapewniany a tu 15 km...
~Skromny klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

Pizza, Hamburger, Frytki - Polecam :) wątek zamknięty Ostatnimi czasy zamawiam jedzenie z lokalu - zawsze jest dobre. Zamówienia...
~Creeper
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Kebab najlepszy w Pruszczu :) Nigdzie nie ma lepszego! Polecam!
~Pati
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Kebab wątek zamknięty Kebab obrzydliwy, mała porcja sos zepsuty ogólnie śmierdział stechlizną. Nie...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 listopada 2015

Nie polecam wątek zamknięty Mały kebab nie stał obok 350 g, w dodatku sos wylany na górę, szczątkowa...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Masakra wątek zamknięty Nie dość że obsługa nie sympatyczna, to do tego zimne ohydne i nie dobre...
~Rokbmt
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

brakuje dużo wątek zamknięty po 1. sosy bez smaków, używane zapewne z 10l plastykowego wiadra rozcieńczone...
~sąsiad
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2014

ZIMNY KEBAB wątek zamknięty Zamówiłem kebaba ale niestety mięso było zimne. Pani z obsługi powiedziała,...
~dommal4
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Bardzo sympatyczny lokal! wątek zamknięty Jedynym minusem jest chyba faktycznie czas oczekiwania - zdarzało się, że na...
~aanaaa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

nie polecam zamówienia z dostawy wątek zamknięty Kilkanaście razy zamawialiśmy z firmy dania obiadowe bądź pizze w dostawie....
~Andrrew
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2011

mniammm xD wątek zamknięty super!! gorąco polecam. super jedzenie i miła obsługa. może trzeba czasami...
~Mariiia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Polecam Wszystkim wątek zamknięty Mogę powiedzieć że z pewnością najlepszy kebeb w 3-mieście . Mięso poprostu...
~R_S_Q
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

27

wątków

do góry