Kebab u Turka

Kebaby

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jj - opinia wątek zamknięty Najlepszy. Od lat kebabowe nr 1 w 3mieście
~jj
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2020

Lucyna - opinia wątek zamknięty Bardzo miła, szybka obsługa. Danie smaczne.
~Lucyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2020

Maja - opinia wątek zamknięty Od lat tak samo pyszny. Miła i szybka obsluga.naprawde warto pojechać z...
~Maja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 maja 2020

Prem - opinia wątek zamknięty Jest okay polecam jeden z lepszych kebabów :)
~Prem
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 maja 2020

Dostawa wątek zamknięty Nie polecam, przy zamówieniu z dowozem do punktu oddalonego zaledwie 2 ulice...
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Tragedia wątek zamknięty Kebab mierny, dostawa do domu trwała 3.5 godziny
~Maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

To jest najlepszy kebs wątek zamknięty Najlepszy w mieście. Dużo mięsa, ciekawa surówka, dobre sosy. Nie znajdziecie...
~Stenq
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Masakra... wątek zamknięty Zawitałem ze znajonym piątkowego wieczora. Jak można takie coś jako kebab...
~Krystian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

odradzam!!!! wątek zamknięty Kiedys to byl najlepszy kebab w gdyni. Dzisiaj bylam tam po dluzszej przerwie...
~apija
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

jakość jedzenia i obslugi wątek zamknięty Witam. Odradzam. Odbierając kebab pokazuje pani ze jest tylko polowy...
~cinek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Zawiedziony, już nie pierwszy raz! wątek zamknięty Kiedyś tam był kebab jeden z lepszych jaki jadłem, a teraz to jakaś tragedia....
~K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Ale wczoraj odwalali manianę wątek zamknięty Kebsy jakieś z pod stołu wydawali, bez paragonów. przygotowali tak szybko,...
~Hose
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

7 listopada 2015 (zawiodłem się :( a bardzo lubiłem ten lokal wątek zamknięty OK. 5 lat temu, moja narzeczona, a obecnie żona zaprowadziła mnie do lokalu...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 listopada 2015

Nie polecam wątek zamknięty Byłam kilka razy zawsze trafiam na zimnego kebeba poprosiłam o papryczki do...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Nie polecam wątek zamknięty Kebab mały, skóra z kurczaka zamiast mięsa, widelców nie mają, palcami trzeba...
~zniesmaczony
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

SZOK!!! wątek zamknięty Dziś zamówiłam tam kebaba. To co tam zastałam to po prostu przechodzi...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lutego 2015

Romek - opinia wątek zamknięty Jadałem wiele kebabów w wielu miejscach w całej Polsce. Ten bije wszystkie na...
~Romek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

Dobry kebab, chamska obsługa, brak widelców wątek zamknięty Taka historyjka: Zamówiłem kebaba, kolega frytki. Spytałem o widelca, pani...
~oburzony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Najlepszy kebab w Trójmieście!!! wątek zamknięty Jak wyżej. Próbowałem już wielu kebabów nie tylko w Trójmieście, ale KEBAB U...
~Dawid
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry