Solarium KiD

Solaria

Gdańsk, Subisława 29

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ala - opinia wątek zamknięty Czysto i przyjemnie :) Bardzo miła obsługa i duży wybór łóżek.
~Ala
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Marcelina - opinia wątek zamknięty Skorzystałam kilka dni temu po raz pierwszy i ostatni z tego solarium. Miła...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Najlepsze solarium w Trójmieście wątek zamknięty Bardzo lubię tam przychodzić, jest czysto, miła obsługa, bardzo...
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Polecam wszystkim wątek zamknięty Bardzo długo szukałam solarium do którego warto chodzić. Narazie byłam 3 razy...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Ok wątek zamknięty super, potwierdzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!
~klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Najlepsze solarium w Gdańsku po którym zawsze wychodzę opalona. Miła oraz...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lutego 2017

Najbliżej SKM :) wątek zamknięty Tylko dwie minutki od SKM Żabianka, nie mam samochodu dlatego opalam się...
~malutka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2016

polecam! wątek zamknięty Jak w tytule - gorąco Wszystkim polecam to miejsce :) Solarium zadbane, a...
~Magda
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 maja 2014

Ekstra wątek zamknięty Byłem ekstra opalony na wszystkich świętych, polecam wszystkim. 😉
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Najlepsze solarium wątek zamknięty Po zmianie właściciela to moje ulubione solarium !!! Tylko solarium KID !!
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

Polceam wątek zamknięty Chodzę od lat do Costa Rica i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona,nigdy...
~Mysza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Polecam !!!! wątek zamknięty Wróciłam do solarium po dłuższej przerwie i jak zwykle nie ma sie do czego...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Wyjątkowy wystrój, przemiły klimat i bardzo dobra jakość świadczonych usług ....
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

Również bardzo negatywnie! wątek zamknięty Sądząc po wpisach poniżej (poza ostatnim-najświeższym) dotyczą dawnych czasów...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

Negatywna opinia wątek zamknięty Z przykrością muszę wystawić negatywną opinię. Chciałam skorzystać z solarium...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

Bardzo POLECAM ;) wątek zamknięty Dobre łóżka, super wystrój, w dodatku bardzo miła i uczciwa obsługa. Jakiś...
~Damian
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 stycznia 2012

Stanlej - opinia wątek zamknięty wjele razu podruzujonc po kraju zachodzilem do luksusowych solarjow...
~Stanlej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2011

Miło :) wątek zamknięty Miejsce bardzo przyjazne klientowi. Bardzo ładny wystrój i szczególnie...
~Sarenka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

Godziny otwarcia wątek zamknięty Oczywiście, przepraszamy Panią oraz wsyztskich Klientów, informacja na...
~Costa Rica
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2011

Solarium 1 klasa :) wątek zamknięty Solarium czyściutkie, obie dziewczyny bardzo miłe :) no ceny tylko jak to...
~Beata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

35

wątków

do góry