Widok

Kierownik budowy

Przestrzegam przed kierownikiem budowy Panem Kotkowskim z Bojana.Bardzo niesumienny,niekompetentny.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opiszesz coś więcej? Na tą chwilę to opinia nie podparta żadnymi argumentami
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Kotkowski jest juz staruszkiem z zaawansowana demencja,ktory myli budowy prowadzone,nie zna aktualnych przepisow, wielokrotnie nie przychodzi na umowione spotkania w czasie trwania budowy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

parę lat temu miałam kłopoty z odbiorem i koszty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

@zdenerwowana..... tak można o każdym napisać zwłaszcza jeśli jest się zdenerwowanym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety muszę potwierdzić tą informację ,od ok.2 miesięcy telefon poza zasięgiem ,brak kontaktu ,pozostawione dokumenty,Czu ktoś zna maila do Pana Kotkowskiego ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maila? Boisz sie do pana podjechac osobiscie czy o co chodzi, ja gdybym mial problem w czasie budowy nie bawil bym sie w maile, to troche dziecinne i niepowazne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na telefony nie odpowiada ale na mejla na bank odpowie:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Haha , dokladnie. Moze to taki typ klienta , ktorego lepiej omijac i Kotkowski ma racje. Zreszta takie obsmarowywanie na forum to tez nie powazne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

facet ma uprawnienia i jest ubezpieczony w Izbie Inżynierów za pomyłki i błędy można zgłosić to do ubezpieczyciela
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja pojechałam do biura Pana Kotkowskiego. Jest tam zamieszczona informacja na oknie ,że można dzwonić ,pod numer 695606714.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

Praca (4 odpowiedzi)

Przyjmę osobę do prac porządkowych, zagospodarowania terenu. Chętnych proszę o telefon 730903722.

Nowy Wójt (53 odpowiedzi)

Na kogo byście zagłosowali w najbliższych Wyborach? Na obecnego Wójta czy jego kontrkandydata?...

do góry