Widok

Kinder Skarby Tropików 28-29.09 Gdynia

Dobry wieczór,

Czy moze ktoras mama mialaby do oddania 3 bilety na spektakl Kinder Skarby Tropików? Godzina i dzień obojętne, moje dzieci sa bardzo niepocieszone, ze nie zdążyłam zarezerwować... Chętnie podjadę w różne miejsca na terenie trójmiasta.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam oddam za 100.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

A może ktos sie zgodzi za pudełko czekoladek? Bez chęci zarabiania na dzieciach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hahaha trzeba było pilnować biletów a nie teraz brać ludzi na litość...
Jak ktoś zamówił bilety to dla siebie a nie po to żeby potem oddac je komuś kto zebrze...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

nikt tutaj nie żebrze , porostu są czasami sytuacje że weźmie się bilety a później jednak nie można iść , chętnie by ktoś inny skorzystał , ja mam swoje bilety i dzieci są szczęśliwe ,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mam jeszcze dwa bilety 25zl/szt. Taniej niż podelko czekoladek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak widać ludzie darmowe bilety zamawiają po to by je potem sprzedawać, żenada. Jeśli czyta to organizator, może warto robić bilety imienne, albo z jakimś kodem sms przy odbiorze przed samą imprezą, wtedy nie byłoby takich sytuacji.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zadałam to pytanie myśląc, ze jest może ktoś, kto ma bilety, jednak z jakiegoś powodu nie może uczestniczyć w spektaklu. Były one darmowe, nie przypuszczałam wiec, ze ktoś moze chcieć na nich zarabiać i zamierza nimi handlować. Temat zebrania pozostawie bez komentarza...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam 4 wejściówki na 29.09. na godzinę 11.30. Proszę podać maila.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź, mój mail to: missy16@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wysłałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem gotowa odkupić. Proszę o informację na maila: jpotocka4@wp.pl

Chętnie odkupię. Mój mail: jpotocka4@wp.pl
Podłączam się pod pytanie ?? Może ktoś ma do oddania dwa bilety . Jak próbowała w dniu ukazani się biletów to od razu ich nie było . Byłabym wdzięczna , córka smutna :/ matejczuk.agata@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polak potrafi. Zamówić bezpłatne wejściówki, a później sprzedawać je po 25 zł. Żenada! Mam nadzieję, że organizator weźmie ten proceder pod lupę i po IP panią/ pana "handlarza" znajdzie. Mam dzieci w starszym wieku, ale nawet gdy były młodsze do głowy by mi nie przyszło sprzedawać wejściówki, które dostałam za darmo. Do uczciwej pracy, a nie wzbogacać się cudzym kosztem!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jak z naklejkami na słodziaki w biedronce. Ludzie dostają je za darmo, a handel potem kwitnie na całego. Komplet 60 szt naklejek za 45 zł plus przesyłka to taniej kupić słodziaka w biedrze za te 49,99.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie dostajesz za darmo, tylko za wydane u nich 40 zł.

Ale to przy okazji zakupów, nie kupujesz ich tylko dostajesz gratis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie ma NIC za DARMO, moze Ty zaopatrujesz sie w biedrze, wiec Ci wszystko jedno, ale 40 zł to nie sa dwie bułki i banan, a naklejek musisz miec min. 40....więc jest to poniekąd swiadomy marketin, a ludzie na siłe robia zakupy dla naklejek, pomimo, ze normalnie by zakupow tam nie robili...

Nikt nie każe ci kupować na siłę żeby uzbierać towar za 40 zł. Nie chcesz naklejek, nie zbierasz TO nie bierz ich i tyle. Ale nie. Bierzesz i potem nimi handlujesz. A jak już bierzesz za darmo przy okazji zakupów a nie potrzebujesz to oddaj tak po prostu dziecku które sie z tego ucieszy. Za darmo. A jak już lubisz koniecznie za coś, to za uśmiech szczęśliwego dziecka. To bezcenne wiesz? I to obojętnie czy dziecko swoje czy zupełnie obce.

Taaa organizator nie ma co robić tylko namierzać. Madki polki dać za darmo, bo mi się należy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też chętnie przyjadę 3 wejściówki

Nikt nie chce za darmo czegoś, co było odpłatne. Umiesz czytać? Analizujesz to, co czytasz? Te bilety były z darmo, a teraz taki cwaniak jak ty chce zbić na tym " kokosy". Przestraszyłeś się, że namierzą? Może zaraz zostaniesz namierzony, fakt handlowania darmowymi biletami już został zgłoszony do firmy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skąd się biorą takie i...ki jak ty ? Wylewaj swoje frustrację gdzie indziej. Zgłaszać to se możesz....... Masakra!!!!

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co na dzień ojca? (29 odpowiedzi)

Hej dziewczyny:) jakie macie pomysły na dzień ojca? szczególnie ten pierwszy... :)

poleccie mi jaks zabawkę dla rocznego dziecka (53 odpowiedzi)

Moja córeczka skonczy niedlugo roczek. Zastanawiam ,co mam jej kupić???Dodam, ze ma ju...

Narożnik typu "U". Czy ktoś ma? (10 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taki narożnik? Jak on sie sprawuje? Na co zwrócić uwagę przy kupnie? Jest praktyczny,...

do góry