Klasyczne Buty

Obuwie Kaletnik

Gdańsk, Partyzantów 33

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Roman - opinia wątek zamknięty Gdy potrzebuję porządnych butów - wyłącznie Klasyczne Buty! Polecam serdecznie!
~Roman
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Kopyto G wątek zamknięty Witam, Po wizycie w sklepie dowiedzlaem sie ze mam "Kopyto G" ;) Kupilem...
~El G
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Ok. wątek zamknięty Wybieralem sie kilka razy, ale dopiero jak sklep zostal przeniesiony na...
~Przemek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

Klasyczne buty wątek zamknięty Polecam sklep Klasyczne buty Zbigniew Famuła. Obługa bardzo profesjonalna...
~Dorota Kurek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Polecam Buty wątek zamknięty Polecam ten sklep, nie przypuszczałam, że znajdę tam buty także dla siebie ....
~mBroksy:)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

Polecam ten sklep wątek zamknięty Bardzo kompetentna obsługa, Naprawdę znają produkty, które sprzedają. No i...
~Henry
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam ten sklep - znajdziesz w nim więcej niż dziś wiesz, że potrzebujesz
~Ryszard
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

POLECAM!!! wątek zamknięty Buty najwyższej jakości. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, ogromna...
~Alek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

Polecam! wątek zamknięty Wszystko na 6+ Polecam. Buty jakich nie widuje się w polskich sklepach. Do...
~Tadzik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

Buty wątek zamknięty Doskonałe jakościowo buty i profesjonalna obsługa. Kupiłem czarne oksfordy...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry