Kliniczny Oddział Ratunkowy

Pogotowie ratunkowe

Gdańsk, Mariana Smoluchowskiego 17

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiktoria - opinia wątek zamknięty Brak zainteresowania pacjentem. Ludzie potrzebujący pomocy czekają...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 stycznia 2022

Pacjent - opinia wątek zamknięty Porażka, czas oczekiwania kilkanaście godzin. Niemiły personel na pytania...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Piotr Ż - opinia wątek zamknięty Uraz barku (18 październik) - profesjonalne podejście do tematu , szybka...
~Piotr Ż
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Maria S. - opinia wątek zamknięty Absolutna tragedia! Teść 88 lat (pacjent kardiologiczny i onkologiczny)...
~Maria S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Najgorszy sor w gdansku! Czas oczekiwania to żart!!
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Chaos, bałagan, brak informacji, niechęć pielęgniarek i lekarzy.
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Najgorszy oddział na jakim miałam okazję przebywać. Zaczynając od bardzo...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Matka - opinia wątek zamknięty Dnia 7.10.2020 r o godz.13 moja 26 letnia córka w 31 tyg. ciąży z zatrzymanym...
~Matka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Agnieszka Chwazik - opinia wątek zamknięty Chciałbym bardzo gorąco podziękować całej obsłudze KOR (mój pobyt dnia 11.08...
~Agnieszka Chwazik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Beznadzieja wątek zamknięty Ponad 2 godziny o 3 nad ranem zajęło opatrzenie rozcietego palca u reki....
~Jan Jaro
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lipca 2018

Alicja - opinia wątek zamknięty Byłam na Korze wczoraj o godzinie 16.00, wyszłam o godzinie 5.00 kolejnego...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

M - opinia wątek zamknięty Byłam dzisiaj z ojcem 77 lat, w ciągu 7 godzin tylko zmierzyli ciśnienie i...
~M
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

Sylwia M. - opinia wątek zamknięty Na oddział KOR-u trafiłam 4.02 po godzinie 23 z błędnie rozpoznaną diagnozą...
~Sylwia M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

Barbara Stasica - opinia wątek zamknięty Otrzymalam pomoc w listopadzie 2019
~Barbara Stasica
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Z. - opinia wątek zamknięty Arogancja, brak szacunku do drugiego człowieka i brak profesjonalizmu. Po...
~Z.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 stycznia 2020

stano - opinia wątek zamknięty tragedia albo tragifarsa!!!82 letnia kobieta ze skierowanie na...
~stano
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 stycznia 2020

roliwiak - opinia wątek zamknięty Przywiozlem utykającą żonę na oddział ratunkowy UCK. Zostaliśmy przekierowani...
~roliwiak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty SOR działa bardzo słabo i tam trzeba szybko poprawic koordynacje i zmniejszyć...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 listopada 2019

zadowolony wątek zamknięty 23.08.2019 byłem z żoną na KOR , zostaliśmy przyjęci bardzo dobrze , najpierw...
~cezaryboa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Tragedia lepiej nie chorować. wątek zamknięty Ze skierowaniem do szpitala czekam 6 godzin to w głowie się nie mieści mając...
~Ews
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry