Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MariaNowak - ocena Od niedawna korzystam z tej kliniki i jjestem bardzo zadowolona !!! Polecam...
~MariaNowak
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 marca 2024

Fachowo i całodobowo wątek zamknięty Korzystam od lat. Pies zawdzięcza już dwa razy życie lelarzom-weterynarzom z...
~ANNA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

wdzięczna sunia. wątek zamknięty Jest to jedyna profesjonalna klinika w Gdyni. Leczę w tej klinice swoje psy...
~wdzięczny właściciel psa.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

pies z zaniedbanym pazurkiem wątek zamknięty jestem zadowolony wreszcie ktos wzial sie za mojego psa zdecydowanie -juz sie...
~marasss
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Tosia wątek zamknięty Dziękujemy dr Maciejowi Debisowi Dziękujemy dr Małgorzacie Gafka Dziękujemy...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lutego 2018

... wątek zamknięty Sobota 3 luty 2018 godzina 13. Sroka leżała na "plecach" na lewym...
~Paweł Warmbier
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Podziękowanie wątek zamknięty Witam serdecznie! Pan doktor Debis ratował naszego 15-letnieg Kotka KICUSIA....
~Bogdan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Dr Ratajski-dziękujemy! wątek zamknięty W miniony poniedziałek pożegnaliśmy naszego wieloletniego kompana-Areska. Ten...
~A.D.N Modzelewskie
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

świetna lecznica!! wątek zamknięty Od nastu lat chodzimy ze zwierzakami tylko tutaj. Niezwykle kompetentni i...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

Nie polecam tej kliniki! wątek zamknięty Klinika nie ma do zaoferowania pod kątem leczenia schorzeń kręgosłupa -...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Doktor Debis cudowny lekarz ❤ wątek zamknięty Moja suczka 3 dni nic nie jadła ,nawet łyka wody nie wzięła ...byłam u innego...
~Gucci
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Lecznica na 6 z + wątek zamknięty Dziekuje dr Gafce oraz dr Debisowi za uratowanie mojej maltanki ,ktora w tej...
~Wysocki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Dr Ratajski polecam, hotel dla piesków ODRADZAM !!!! wątek zamknięty Moja opinia dotyczy tylko i wyłącznie hotelu prowadzonego przez Klinikę dla...
~Magdalena
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Leo wątek zamknięty Dlaczego nikt na Stryjskiej nie uratował mojego pieska Leo?....
~anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

małpi gaj a nie klinka Stryjska 25 Gdynia wątek zamknięty Małpi Gaj a nie lecznica!!! Gdynia Redłowo ul. Stryjska 25 Panie pracujące na...
~Karina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Bardzo negatywne podejście do klienta wątek zamknięty Szanowni Państwo Miałem bardzo nieprzyjemną sytuację z koordynatorem...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2016

Dziękuje wątek zamknięty Wszystkim serdecznie polecam, niestety mój pies był do tej pory dość częstym...
~Bibi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Doskonała opieka weterynaryjna wątek zamknięty dojeżdżam do kliniki 20 minut, mimo że w mojej okolicy jest kilka innych....
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

ostrzegam! wątek zamknięty Moja wielka rozpacz nie jest tylko z powodu śmierci przyjaciela.Związana jest...
~Anna Adeamkowska-Green
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2009

Szczerze polecam, doskonali specjaliści, dobre wyposażenie ! wątek zamknięty Od 15 lat moje zwierzaki leczę i rehabilituję w Lecznicy na ul. Stryjskiej u...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
95

postów

80

wątków

do góry