Widok

Klinika gameta dr Śliwiński

Witam, proszę o opinie o dr Śliwińskim z kliniki gameta w Gdyni. Dostałam namiary na tego dr od znajomej ale fakt że do Gdyni mam ok 150 km chciałabym poznać opinie o tym doktorze. Długo z mężem staramy się o dziecko i wizyta w gabinecie w/w lekarza byłaby ostatnia szansą ale nie chcielibyśmy po raz kolejny wydać pieniądze w błoto i dochodzą tutaj jeszcze dojazdy.
Za każdą odpowiedź będę wdzięczna.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Polecam z czystym sumieniem! Również mieliśmy około 140 km gmdo gabinetu dr Śliwińskiego, ale teraz wiem , że wart było...Mamy dwóch synów. Wcześniej inna klinika, mnóstwo lekarzy, badań, miesiące, lata mijały - wszystko bez rezultatu. Natomiast dr po kilu miesiącach postawił diagnozę, a około rok później pierwsza ciąża! Także polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Najlepszy adwokat (10 odpowiedzi)

Dziwie się poprzednim negatywnym opinią. Nie zgadzam się z nimi. Pani Adwokat Halina Car jest...

jak schudnąć... :( (188 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...

dobry adwokat od prawa rodzinnego (12 odpowiedzi)

nie chodzi o rozwód, a raczej dobro dzieci w rodzinie...sprawa bardzo pilna...i bardzo skomplikowana

do góry