Klub TAN

Kluby, dyskoteki

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 63/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A - opinia wątek zamknięty podobno ludzie po 30-tce mają wstęp za free. Ciekawe...Ostatnio w sobotę mnie...
~A
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Pan cieć na bramce wątek zamknięty Muszę przyznać, że od 40 lat mieszkam w Trójmieście nigdy nie spotkałam się z...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 września 2019

Sztos wątek zamknięty Wystrój zamierzone bogate retro, selekcja muzyczna jak wyżej, klimat...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 grudnia 2018

Tragedia wątek zamknięty Lokal fajny muzyka super szkoda ze na wejściu tak bardzo odstrasza stary...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

~Ilka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 października 2017

Fatalny... wątek zamknięty Bardzo niemiła obsługa...pan na wejściu jeszcze ok, ale młody kelner w środku...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2017

Ujdzie wątek zamknięty Muzyka dramatyczna, nie wiem skąd są wodzireje (bo przcież nie dj'e), ale...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Pan wpuszczalski z broda wątek zamknięty Bylysmy na paniejskim Pan wpuszczalski uwaza sie za Boga. Zwerbowane na ulicy...
~masmea
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2016

nie polecam wątek zamknięty podane godziny otwarcia nie odpowiadają rzeczywistości 22-5, nagle muzyka...
~sol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

Obsługa beznadziejna wątek zamknięty Pan ochroniarz uważa sie za nie-wiadomo-kogo. Koleś stoi w przejściu i zatyka...
~Iwka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2016

Świetne miejsce! wątek zamknięty Miałam przyjemność pojawić się na samym otwarciu. Piękny wystrój, miła...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry