Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pychotka wątek zamknięty Wysoki kucharz jest mistrzem! Z chęcią umowilabym się z nim po pracy ale nie...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Bar typowo studencki wątek zamknięty Poutine z boxów - jedliśmy 3 x poutine z wieprzowiną berbeque, bardzo...
~ksantypa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Jedzenie wątek zamknięty Zamówiłam Poutine wołowina barbecue, po pierwsze wołowina wyglądała jak mięso...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Poutinki wątek zamknięty Zwykle nie jadam fastfoodów, ale poutinki 6+. Polecam
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Pyszne jedzonko! wątek zamknięty Polecam! Zwłaszcza poutine z kurczakiem :)
~Alena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Polecam serdecznie wątek zamknięty Na Kolejny Nowy Lokal wpadłem calkowicie przypadkiem wracając z uczelni. Z...
~Kisiel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Coś nowego wątek zamknięty Pomysł na knajpę w miarę świeży, wiadomo, na początku nie wszystko jest...
~Olaf
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Baaardzo smacznie wątek zamknięty Pierwszy raz w takim miejscu i bardzo pozytywne wrażenia :) jedzenie pyszne...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Dla każdego cos dobrego wątek zamknięty Ostatnio pomiędzy zajęciami wybraliśmy się wraz ze znajomymi do Nowego Lokalu...
~Głodne studenty z PG
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Bardzo smaczne wątek zamknięty Zapraszam i polecam wszystkim
~Rnuciarz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Kolejny Zadowolony Klient wątek zamknięty Jeden z moich ulubionych lokali, bardzo sympatyczna obsługa, ceny można...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Zachwycona wątek zamknięty Jestem zachwycona tym miejscem, kucharz powinien pracowac conajmniej w...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Fetta wątek zamknięty Dobra szamka. Wpadłem na chwilę w przerwie między zajęciami na uczelni obok....
~Samolocik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Smakowicie wątek zamknięty Przyszedłem raz i od razu spodobało mi się. Nie jest drogo A można się najeść...
~Cndispen
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Smacznie, tanio i zdrowo! :) wątek zamknięty Jestem wegetarianką i ucieszylam się, gdy zobaczyłam w Menu Poutine wege :)...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

DRAMAT wątek zamknięty Wpadłam ze znajomymi z czystej ciekawości. Spędziliśmy tam godzinę. Jakie...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Do syta :-) wątek zamknięty Super jedzenie, tego nie było w trójmieście! Kubełek z frytkami i...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

Qu'est-ce que c'est? wątek zamknięty Ce ne pas poutine. I don't know who came with the idea to make poutine, but...
~Denise
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Byłam pierwszy raz i jestem pod wrażeniem. Nigdy wcześniej nie próbowałam...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Super pycha wątek zamknięty Bardzo dobre jedzonko bede wpadać
~Dariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry