Widok

Koleżanka, może przyjaciółka...

Wejherowo Rumia Temat dostępny też na forum:
Szukam koleżanki osooby z którą mogłybysmy się wymienić doświadczeniami,spedzić fajnie czas niestety życie nie postawiło na mojej drodze takiej osoby.Mam męża córkę ale są chwile kiedy brakuje takiej właśnie przyjaciółki,ja 32 letnia pracująca z okolic Wejherowa....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli będziesz miała chęć, napisz - manta2.0@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem z Gdańska, ale jeśli masz chęć to napisz: Arleeeet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też dołączam się - zapraszam do kontaktu na maila: women_women@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To samo bym napisala o sobie;) równiez okolice wejherowa. Napisz na hondeczka18@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej.32 lata, 2 córki, mąż.Okolice Wejherowa.Wyślij na priv Twoj adres mailowy.Pzdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
halo halo tez chetnie gdzies wyskocze. Za jakis czas przeprowadzam sie w okolice Wejherowa, otwieram swoj maly biznesik i chetnie odpreze sie po pracy w milym towarzystwie babek;) dobijam 25 lat ..mam 34 letniego faceta i znam tu tylko jego znajomych..chcialabym pogadac czasem o czyms innym niz o ich wspólnych historiach;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pola daj maila:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paullas1@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Aktualne jeszcze ? Jak tak to napisz patipomorze@onet.eu pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj https://kobiecystyl.pl/100-ciekawych-i-smiesznych-pytan-do-przyjaciolki/ macie 100 ciekawych i śmiesznych pytań do przyjaciółki. Można w ten sposób miło spędzić czas i poznać się na wylot. Skorzystajcie z nich koniecznie. Uważam, że naprawdę warto. Są tam niektóre bardzo trudne pytania, ale myślę, że warto je zadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

kosmetyki (28 odpowiedzi)

Witam jakich używacie sprawdzonych szamponów do włosów przeciwłupieżowych? i po jakich farba nie...

Tabletki powiększające piersi (5 odpowiedzi)

Jak to jest dziewczyny z tymi tabletkami. Działają czy nie działają? Bo tak sobie patrzę na...

Czy jestem w ciąży ?? (19 odpowiedzi)

Witam Dziś mam 31 dc, spóżnia mi się okres robiłam badanie (B-HCG) i wynik wyszedł 353.9...

do góry