Widok

Kolor kostki

Dzień dobry. Stoję przed wyborem kostki do ułożenia pod altankę i przed domem. Dom jest jasnozielony i ciemnozielony dach. Czy piaskowy beż będzie odpowiedni? Czy proponowalibyście inny kolor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twój dom, twoja altana, twoja kostka i (uwaga!) twój gust!
Ty na to będziesz patrzyła przez lata a nie inne forumy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niby tak, ale... uważam, że warto czerpać wiedzę z doświadczeń innych osób. Ostatecznie jednak decyzję będę podejmowała sama. I zgadza się, mój gust i dlatego jest to jedyny zielony dom na całym sporym osiedlu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak masz elewacje w kolorze zielonym to boje się sobie wyobrazić kolor kostki....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

pasują beże od żółci do kawy z mlekiem, łagodne szarości i brązy przez teak aż do ceglastej czerwieni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście to żółty do zieleni to nie mój gust, ale dziękuję. Chyba jednak postawię na szarość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A myślałaś o czarnej kostce?
Nie wiem, jak sprawdza się w użytkowaniu, ale jakbym miał zielony domek (brrr;), to najbardziej by mi do niego pasowała właśnie czarna kostka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dom odkupiłam i właśnie ten zielony kolor mnie urzekł. Gdyby był soczysty, to pewnie też by mnie raził, ale to jest jasna pastelowa zieleń. Do tego ciemnozielony płot i dach i ogródek w stylu wiejskim. Jedyne o czym nie pomyśleli poprzednicy, to właśnie kostka i teraz po każdym deszczu brodzimy w błocie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmm, a może przyciemnić grafitową kostką? Model kostki szlacheckiej na pewno ładnie by się prezentował. Na ogrodzie mam taką kostkę wokół wanny spa ogrodowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Liczyłam, że klikając w link znajdę tę kostkę a nie wannę. Bo pytanie było o kostkę właśnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolor jest ok, ważne żeby był w miarę uniwersalny jakbyśmy np. zechcieli przemalować elewację aby nadal pasował.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

do góry